1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Flash nagrywarki pod RICOHJPN-D01-67

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez pigula4121, Maj 7, 2012.

1. pigula4121

pigula4121 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.
    Chciałbym przerobić nagrywarke aby nagrywała gry z XGD3 na płytach RICOHJPN-D01-67, tylko nie mam pojęcia skąd pobrać oprogramowanie, do tej pory używam Verbatimek, ale mam kilka innych płyt które też trzeba wykorzystać :) Model nagrywarki ihas 124b, jeżeli ktoś wie skąd pobrać proszę o link:smile:

2. Lotnik421 Xbox One

3. majster323

majster323 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    28
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Witam.

Podaj maila na PW to Ci prześle. Nie podaje linka, bo sam sobie zrobiłem soft pod te płyty... W necie nie znalazłem. Mówię od razu, że najlepszej jakości to one nie są...

1 osoba to lubi.
  4. djblackkrk

djblackkrk Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kraków
    to Omegi chyba są prawda?
    @ Majster podeślesz mi go przy okazji? Bo mam właśnie kilka sztuk tych płyt w domu a przynajmniej je wykorzystam :)

5. majster323

majster323 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    28
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Tak - te płyty to Omegi. Produkuje je też Emtec jeśli się nie mylę.
    Dla gier XGD2 są całkiem spoko. Dla XGD3 to już loteria, ale spróbować można.

EDIT:
    Na tych płytkach poprostu nie ma miejsca żeby nadpalić dane... Przy instalacji Forza 4 na dysk już od około 45% napęd "mielił" płytę a przy 48% wyskoczyło "przeczyść szmatką". Ewidentny brak miejsca na pierwszej nagrywanej warstwie...

6. adam34689

adam34689 V.I.P V.I.P Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    504
    Punkty za osiągnięcia:
    113
  7. batorzajac

batorzajac Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
  8. dymaas

dymaas Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    za zadne skarby niemoge wypalic na omegach gry XDG 3 robilem wedlug ustawien uzytkownika djblackkrk i tez nic to nie dalo dla mnie to jest smieszne wszscy maja te same nagrywarki te same plyty i kazdy przy innych ustawieniach wypala gre parodia jakas i tyle

Wczytywanie...

Poleć forum