1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Flash napędu Benq VAD6038

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez raider0, Październik 26, 2015.

1. raider0

raider0 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, chciałbym sflashować samodzielnie napęd benqu i szukam dobrego tutoriala jak to zrobić krok po kroku, ale mam problem ze znalezieniem informacji ponieważ jak znajdę jakiś temat to linki w nim nieaktualne, tematy niedostępne. Mógłby mnie ktoś jakoś pokierować jak to zrobić? i co muszę wiedzieć zanim się za to zabiorę? Nigdy nie flashowałem napędu xboxa ale miałem kiedyś styczność z wgrywaniem zmodyfikowanego softu do telefonu czy robieniem jailbreaka w iphone. potrzebuje po prostu tutka jak to zrobić krok po kroku. Liczę na waszą pomoc pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. Boll

Boll Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    50
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Zduńska Wola
  4. raider0

raider0 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Szukałem... mam kilka pytan:
    1.według tego poradnika powinienem użyć windowsa xp albo vista, czy mogę użyć 7 64 bit lub nowszego ?
    2.w jakim celu mam ręcznie wysunąć tackę do połowy ?
    3.Jakie Firmware zainstalować i gdzie je mogę znaleźć?
    4.w tym poradniku pisze że potrzebne będzie :
    kontroler VIA VT6421 lub nforce i sterowniki via ? czy mogę po prostu podłączyć napęd xboxa do mojej płyty w pc ? i ten sterownik jest tylko do tego kontrolera czy w jakiś inny sposób służy podczas flasha i muszę go zainstalować?
    5.Czy kiedyś mogę powrócić do stanu oryginalnego napędu po sflashowaniu ?

Wczytywanie...

Poleć forum