1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Flash napedu benq

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez aker, Czerwiec 18, 2011.

1. aker

aker Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Kraków
    Dziendobry chciałbym zflashować napęd po tej nowej aktualizacji co jest mi portzebne jakiś poradnik macie po polsku napewno nie ominie się bez przydatne proszę nie mówić abym szedł do specjalisty bo ciś poszedłem i z lt 1.0 wgrał mi lt 1.1 wiec jestem wkurzony bochciałem 1.9 a 70 zł i tak kazał dać mam 2 kompa na via i kapelek sata ale proszę o poradnik co i jak:eek:

2. Lotnik421 Xbox One

3. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Musisz rozkręcić xboxa i podłączyć kablem sata do komputera. Później odpalasz komputer z pendriva, na którym masz dosflasha i plik z lt 1.9 (wszystko jest chyba na forum do pobrania, trzeba poszukać).Wybierasz opcje zapisz, podajesz nazwę tego pliku i gotowe. //Do przeróbki lt trzeba jeszcze wgrać oryginalny klucz napędu przy pomocy jungleflasher'a

4. maniunio

maniunio Świeżak Świeżak

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Sorki ale odświeżę temat. Wszystko ładnie tylko chciałem się upewnić czy tutaj jak napisałeś "Do przeróbki lt trzeba jeszcze wgrać oryginalny klucz napędu przy pomocy jungleflasher'a" po prostu mam załadować w nim pliczek Dummy.bin z moim kluczem i do niego potem plik z firmware oraz na samym końcu nowo utworzony plik wrzucić na pena i wgrać to do konsoli tak?

Wczytywanie...

Poleć forum