1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Flash napędu bez paru rzeczy

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez alladyn21, Grudzień 28, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. alladyn21

alladyn21 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    "*-- VIA VT6421A chipset card (Acidmods Modders Shop)
    *-- 360Xtractor Pro v1.2 (Acidmods Modders Shop)

*- You don't NEED this but this will make it alot more simple to do!"

A więc bez tego się da tylko jak? Kto mi to wyjaśni? Kupiłem konsole juz do mnie idzie prawdopodobnie litek v3 być moze v2

Jestem pojętnym uczniem chodzilem do szkoly elektronicznej

Wiec skoro pod tym adresem piszą ze bez tego się da Dumping & Flashing the Lite on DG-16D2S-09C FW Ver:83850C Tutorial Video Added

to się da tylko jak? Normalnie zasilanie z xboxa? uziemienie do obudowy kompa i co dalej?

płyta główna w pc to gigabyte p31ds3l czy na niej się da?

2. Lotnik421 Xbox One

3. japanman1

japanman1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
  4. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Tylko ze to moj tutek do v1 :p zasilanie wez z konsoli, niech cie nie przeraza wyciaganie i wkladanie wtyczki do napedu na goraco :p jak to liteon v2 to podbij na gg - mam tutek jak to zrobic w dosflashu.

jesli to bedzie v3 to mieszkam nie cale 100km od Lodzi i mozna to wysylkowo zalatwic ;)

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum