1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

flash napędu dziwna sprawa

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez Mariusz Trajdos, Październik 18, 2011.

1. Mariusz Trajdos

Mariusz Trajdos Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam ,na początek dodam że dopiero się uczę i proszę o wyrozumiałość.Dostałem od kumpla konsole która była już przerabiana,ale po aktualizacji dasha przeróbka poszła w diabły.Zacząłem wiec zabawę i własną edukacje na tym sprzęcie,umie już flashować napęd klucz napędu mam ale jak prubuję wgrać lt to napęd albo fixuje albo nie czyta płyt ani kopi ani oryginału.jak wgrywam ixtrem 1.5 to wszystko jest ok ale nowsze gry nie działają .i tu moje pytanie jak wgrać lt 1.9 bo próbuje już wszystkich tutoriali i nic.mój napę to liteon philips

2. Lotnik421 Xbox One

3. BROLY

BROLY XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Białaczów
    a jaki plik probujesz dokladnie wgrac?

4. KamileQ

KamileQ Banned