1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Flash napędu i pytania odnośnie przeóbki harware ;D

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Nowis, Listopad 17, 2010.

1. Nowis

Nowis Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Elo nie będę tu owijał więc pytam.
    1. Mam LT v1.1 nie mam klucza napędu (nie dali mi w pr0 serwisie) dam rade przerobić na LT + bez tego napędu?
    2. Czy da radę przerobić xBox'a z dashem 9199 tymi różnymi przeróbkami Hardware'owymi czyli te xbr'y jtag'i freeboot'y itd o co wgl z tym chodzi ? widziałem na youtube przeróbki na tym dashu więc pytam :D:rolleyes: proszę o odpowiedź

2. Lotnik421 Xbox One

3. Saladir

Saladir Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    To samo co kolega wyzej (pytanie 1) tylko ze ja mam iXtreme 1.61 bez klucza

4. Qazimodo

Qazimodo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Alfa Centauri
    jak nie macie klucza bo wam nie dali ,a wgrany macie LT ,to da sie updetować do LT+
    i ponownie odczytac klucz tylko poprzez cięcie ścieżek i lutowanie - co będzie droższe
    niz jakbyście ten klucz mieli...
    z 1.61 bedzie taniej iłatwiej odczytac klucz i wgrać LT+

5. Nowis

Nowis Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    dzięęki a na 2 pytanie ktoś zna odpowiedź?

6. fryc88

fryc88 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    29
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tuchola
    Popatrz uważnie na filmy na YT i inne. To nie są przeróbki Z 9199 i kinectowego dasha, tylko przerobione dashe, dla konsoli z JTAGiem.
    Jeśli masz wersje dasha powyżej 7371, to nie masz szans na JTAG. Co to JTAG? Google lub szukajka, są tony tematów o tym.

Wczytywanie...

Poleć forum