1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Flash Napędu na Laptopie

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez badys, Kwiecień 13, 2013.

1. badys

badys Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, jestem nowym użytkownikiem Xboxforum jak również samego Xbox'a. Mieszkam w Angli i kosztu przeróbki sięga niekiedy 50funtów czyli ok 180-190zł. Chciałbym uniknąć tak dużego wydatku + samej wysyłki napędu, ponieważ nikt na miejscu nie przerabia konsoli. Słyszałem, że jest możliwe zflashowanie napędu samodzielnie, ale niestety nie zostałem poinformowany w jaki sposób tego dokonać. Jeżeli ktoś ma chwilkę czasu to bardzo bym poprosił o wsparcie linkami i krok po kroku jak tego trzeba dokonać. Rozumiem, że będzie prawdopodobnie potrzebne jakieś urządzenie zewnętrzne do podłączenia napędu do laptopa. Także również o informację jakiego rodzaju to ma być urządzenie :) Pozdrawiam , bAdeK

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Tylko komputer stacjonarny lub usb pro/lizard. Konsola gruba czy slim?

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2

4. badys

badys Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam tylko laptopa, nikt ze znajomych nie posiada stacjonarnego jak na złość.... Jest to Xbox 360 Elite (jasper) (phat) :)

5. fifi88

fifi88 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bielawa
    no to i tak klucza z jaspera bez probe nie wyjmiesz, chyba ze masz juz klucz gdzies zgrany. Pozatym nie kazdy kontroler SATA w stacjonarnym bedzie kompatybilny. Jak chcesz sobie zrobic tylko 1 naped to lepiej wyslij gdzies do pl i za max 50 zl Ci zrobia. A zeby robic to na laptopie to musisz musisz miec tak jak DEXTER pisal usb pro albo lizarda koszt ok 200zł + jeszcze probe, taki jakis najtanszy na allegro to z 30-50.

Wczytywanie...

Poleć forum