1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Flash napedu na lt 3.0

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez DeVil666, Marzec 7, 2012.

1. DeVil666

DeVil666 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Doslownie przed chwila skonczylem flashowac swojego xboxa, wszystko poszlo ok. ale teraz mam takie pytanie jezeli juz przerobilem xboxa to czy gry z xgd3 nagrywane pod lt 2.0 powinny widniec? Jak wkladam plytke do napedu to normalnie jest ikonka od Mass Effecta 3 ale nie da sie uruchomic bo wyskakuje komunikat plyta nie jest obslugiwana. Uruchomilem jeszcze Revelations tez nagrane pod LT 2.0 i z TU gra normalnie sie zalacza, a jak usune TU to juz nie, czy nie powinno byc tak ze jezeli gra jest nagrana pod lt 2.0 to widnieje tylko napis otworz naped?
    ps. mam nadzieje ze zrozumiecie o co mi chodzi

2. Lotnik421 Xbox One

3. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
    a co to za roznica??ikona jest ale nie uruchomisz :)

4. DeVil666

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    teraz np zaaktualizowalem dasha i Revelations na dysku zainstalowalem(instalacja przebiegla bez problemu) i wystarczy ze wgram TU i moge odpalic gre, ale jezeli tak to dzieki za uspokojenie mnie, bo od nowa otwierac xboxa to nie mam ochoty.

5. DeVil666

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
  6. adam34689

adam34689 V.I.P V.I.P Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    504
    Punkty za osiągnięcia:
    113