1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Flash napędu nie czyta żadnej płyty

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez lordeta, Luty 6, 2014.

1. lordeta

lordeta Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Iłowa, Poland
    Witam zrobiłem flash napędu zgodnie z instrukcją http://xboxforum.pl/artykuly-206/tu...leflasher-najlepszy-artykul-edycja-2-a-98709/ na LT+ niby wszystko ok bo nie wyskoczyły żądne błędy wszystko poprawnie posiadam stary klucz do napędu wgrałem wpierw oryginalne fw potem Lt 3.0 podłączam napęd do konsoli i coś niby kręci po czym wywala otwórz napęd nie czyta płyty ani nagranej ani oryginalnej dlaczego!!!!????

2. Lotnik421 Xbox One

3. Aizen30

Aizen30 Banned

Polubienia:
    48
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Pewnie laser się spalił bywa. Generalnie się odpina laser na czas flasha.

4. lordeta

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Iłowa, Poland
    w jaki sposób się spalił pierwszy raz słyszę o odpinaniu lasera pyzatym nawet bym niemógł tego zrobić bo napęd jest na gwarancji dzisiaj dostarczony:(. Nie mam pojęcia co mam zrobić pogubiłem się proszę o pomoc! Nie wiem czy kupować nowy laser czy oddać napęd na gwarancję napęd kupowany w sklepie tego forum nie wiem czy gwarancja zostanie uwzględniona. Co mam zrobić?

5. Aizen30

Aizen30 Banned

Polubienia:
    48
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Jak nie było plomb itd. wgrać ofw i odesłać ,że nie czyta oryginałów.

6. lordeta

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Iłowa, Poland
    plomby są nie zerwane. czyli mam wgrać oryginalny fw i odesłać ?

7. Aizen30

Aizen30 Banned

Polubienia:
    48
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Wgraj klucz z ofw i spróbuj orginalną płyte jak nie działa prawdobnie laser uszkodzony.

8. lordeta

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Iłowa, Poland
    ok sprawdze.
    @Edit: 02-08
    Nie sprawdzałem jeszcze tego co napisałem sprawdzę na pewno ale zamówiłem już laser bo tak przeliczając koszta wysyłki alby oddać na gwarancję wychodzi mi na to samo bez 2 zł, Czy przyczyną może być coś innego oprócz lasera?? A może muszę wgrać coś na dysk aby to zadziałało bo na dysku mam dasha 1.0.16537.0???

Wczytywanie...

Poleć forum