1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

flash napędu samsung

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Mordziak123, Listopad 27, 2010.

1. Mordziak123

Mordziak123 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    witam jestem w tym zielony ale tam gdzie mieszkam nie ma nikogo kto przerabia konsole mam taki kontroler do laptopa 4World 03399 Zewnętrzny Kabel USB 2.0 do Dysku - ATA i S-ATA :: Sklep komputerowy TOGRO.pl jeżeli podepnę go do napędu od xbox'a to mogę wgrać lt+
    jeżeli ktoś może mi to wyjaśnić krok po kroku jak to zrobić to będę wdzięczny bo znalazlem tutka ale nie wiem czy na moim sprzęcie to zadziała chcę być pewny bo lepiej grać w oryginały niż mieć pustaka na szawce :))):D:D:D:D pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. Mordziak123

Mordziak123 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    widze ze jednak nikt nie umie odpowiedziec mi na to pytako z gory dziekuje

4. Qazimodo

Qazimodo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Alfa Centauri
    na tym co podałeś - nie będzie działało !
    musi być sata na płycie głównej lub karta/kontroler SATA wpinany w PCI
    najlepiej na chipsecie VIA6421A

Wczytywanie...

Poleć forum