flash napędu xboxa 360 //// problemy i rozwiązania :D

krowielec

Świeżak
Świeżak
Hejka opiszę dziś problemy jakie mnie napotkały podczas flashu napędu liteon v1///// piszcie rzeczy które wam się nie podobają w temacie gdyż jest to mój pierwszy post :):eek:

1."zwiecha" jungleflashera :
podczas zczytywanie klucza jungleflasher wielokrotnie się "zawieszał" lecz zaradziłem temu podłaczyłem napęd do komputera przez sata dopiero po uruchomieniu programu jungleflasher :D:D

2.błąd jungleflasher status is bad :
Po usunięciu oryginalnego firmware nie mogłem wgrać lt+ ponieważ status był zły , lecz po wielu próbach udało mi się to , po prostu wielokrotne usunięcie firmware-u i wprowadzanie napędu w venor mode pozwoliło mi uzyskać odpowiedni status i rozpoczęło się wgrywanie bank :cool: :D

3.automatyczne wyłączenie xboxa podczas wgrywania lt+ :
xbox wyłączył mi się kilkukrotnie podczas wgrywania bank ponowne uruchomienie xboxa i to co w punkcie 2 rozwiązuje problem

4. czy potrzeba specjalnego urządzenia do włożenia do punktu r707 podczas zczytywania klucza czy wystarczy zwykła igła?? :)
pomimo wielu zapewnień że potrzeba jakiegoś specjalnego urządzenia mi wystarczyła igła nie wiem jak wam ;)

5. czy potrzeba wkładać igłę do punktu r707 podczas wgrywania firmware-a ??
Otóż nie , napęd może być już skręcony podczas wgrywania firmware :D;)

Mam nadzieję że porady się przydadzą (lub przydały;)) proszę o wyrozumiałość gdyż jest to mój pierwszy temat ;)
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
wszystko to sa oczywiste sprawy, a na wiekszosc problemow wystarczy dosflash ;) I intryguje mnie ta Twoja "zwykla igla" :p pokarz co to takiego :p
 

Do góry Bottom