1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

flash napędu

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez dererere, Luty 12, 2010.

1. dererere

dererere Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    cześc chciałbym dokanac flashu napędu w warszwie.
    wpisalem w googlu i znalażlem tą ofertę. wygląda ciekawie. Flash LiteOn iXTREME 1.6 WARSZAWA (6001565) - Świstak darmowe aukcje
    ale naczytałem sie o jakichś wave'ach i nie wiem czy gry z wave 4 będą mi na tym dzialaly.
    a jeżeli nie, to proszę o doradzenie najlepszej oferty w warszawie np. ixetrme lt lub 1.61.
    aha jeszcze jedno. zrobie ixetreme 1.6 z wave 3 to nie będą mi dzialaly tylko kopie wymagajace wave4 czy orginały też?
    a i jeszcze jedno. czy jak już zrobie sobie ten flash to czy bana można dostac za to że sie gra z kimś przez live w kopie czy przez to ze sie w ogule gra w kopie gsdy konsola jest podlączona? i czy jak bede gral na odpietym necie i wlaczeg go dopiero gdy skoncze grac to na 100% nie dostane bana?

2. Lotnik421 Xbox One

3. czechu191

czechu191 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Wgraj sobie najlepiej ixtreme 1.61 ns na tym sofcie wszystko działa bez problemów. Zapytaj ewentualnie sprzedającego czy jest możliwość wgrania w/w softu.

Wczytywanie...

Poleć forum