1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

flash napędu

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez thc7, Czerwiec 21, 2011.

1. thc7

thc7 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Ostatnio zaktualizowałem dashboard i jak wiadomo cofnęło mi przeróbkę. Mam napęd benq.
    Czy mogę teraz wgrać na nowo np. lt+1.9 tym sposobem http://xboxforum.pl/firmware-napedow-f160/flash-samsung-benq-jungleflasher-8932.html ?
    Jak tak to czy ten kabel sie do tego nada: Seven Kabel SATA 7F/7F 0.5m w Morele.net ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Helid

Helid Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Kabel sata to sata jak każdy inny - różnią się tylko długością.

4. Gawlas94

Gawlas94 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jak masz klucz, to możesz? I, tak kabel się nada.

5. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Da się przerobić bez problemu. Jeśli nie masz klucza, to można spokojnie wyciągnąć. Wystarczy zgrać oryginalny firmware na pendrive'a przy pomocy dosflasha i znaleźć klucz przy pomocy jakiegoś edytora heksodecymalnego. Potem owy klucz przy pomocy JF wbijasz do lt 1.9 i wgrywasz do konsoli.

6. thc7

thc7 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ciesiel91, mógłbyś to jakoś bardziej przybliżyć jak wyciągnąć ten klucz z firmware?
    I jeszcze jedno pytanie: Czy potrzebny mi będzie jakiś kontroler SATA skoro na mojej płycie głównej (asus p5vd2-mx) jest wbudowane złącze SATA?

7. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Otwierasz plik zgrany z napędu przy pomocy WinHex i szukasz linijki E000030 (nie wiem czy nie powinno być jedno zero mniej, już nie pamiętam). W niej jest klucz.

Wczytywanie...

Poleć forum