1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Flash napędu.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Marcin_MK, Październik 7, 2011.

1. Marcin_MK

Marcin_MK Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam chcę zaktualizowac lt do 2.0,obecnie mam 1.9,będę to robił pierwszy raz,ale czuję sie na siłach by sprobowac :D.Mam kilka pytań.
    1.Będę próbował według tego poradnika http://xboxforum.pl/firmware-napedo...-liteon-ixtreme-1-91-jungleflasher-98709.html bo w nim wydaję się to proste i jestem w stanie to wykonac.Czy będę potrzebował jakiś dodatkowych urządzeń itp,jak coś mam klucz napędu(niby).
    2.Odnoście klucza napędu.Typ który mi flashował napęd zgrał mi klucz na pendrive przynajmniej tak mówił,mam taki folder 30 coś tam dalej w nim mam 5 pliczków dummy.bin,identify.bin,Inquiry.bin,key.bin,serial.bin jeszcze mam jeden folder a w nim te same pliczki + jf.log.Który dokładnie plik mam wybrac gdy będę ładował klucz w jf?
    3.No i ostatnie pytanie czy jest ryzyko że mogę całkowicie zepsuc konsole bo zawsze jakaś obawa jest tym bardziej,że robie to pierwszy raz?

2. Lotnik421 Xbox One

3. kp2006

kp2006 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    1. komputer PC z wyjściem SATA
    2. dummy.bin
    3. zawsze istnieje ryzyko, ale jeśli będziesz ostrożny i będziesz postępował wg poradnika jest ono niewielkie

Wczytywanie...

Poleć forum