Flash/naprawa napędów | RGH-CoolRunner | Tychy (Śląsk)

Shibby

Użytkownik
Użytkownik
Flash wszystkich napędów w których jest to aktualnie możliwe.
Naprawy napędów - od laserów po spalone PCB
RGH lub wyciąganie klucza
Ponad to służę wiedzą i wsparciem na przyszłość ;]
Ceny zależne od ilości "sztuk"

Pytania proszę kierować na PW
GG:3130022

Chcesz obrazków i słodzenia? - szukaj dalej.
 

prey

Świeżak
Świeżak
Szybko i profesjonalnie zarówno flash jak i RGH. W RGH czasy bootowania do 20 sekund. Gorąco polecam!
 

czarny_07

Świeżak
Świeżak
Wszystko OK. Każdemu polecam!
 

shadovraven

Świeżak
Świeżak
RGH zrobione profesjonalnie oraz tanio, bardzo dobry kontakt i wsparcie, konsola bootuje się do 15 sekund. Polecam każdemu z Tychów jak i z okolic.
 

Pancjusz

Użytkownik
Użytkownik
Bardzo miły facet, bardzo dobry kontakt, szybko tanio i profesjonalnie !

Polecam !
 

soldierdido

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Co tu dużo mówić,Najpierw zrobiony lt w tempie ekspresowym ,a pózniej zdecydowałem sie na rgh. Rewelacja,szybko tanio ,osobiście zanosiłem i odbierałem.Bardzo profesionalne podejście do sprawy.A przede wszystkim pomoc przed w trakcie i po ,jak tylko jakieś zapytania mam, od razu otrzymuję odpowiedz i wszelką pomoc.Polecam jak najbardziej.p.s. szkoda ze tak długo nie decydowalem sie na rgh ,nie wiedzialem ze to takie cudo.
 

wendrol

Banned
Użytkownik
2 konsole zrobione ekspresowo, profesjonalnie i w dodatku za naprawdę przystępną cenę. Gratis szkolenie z zakresu obsługi rgh i pomoc telefoniczna w razie problemów - szczerze polecam każdemu!
PS: Mega pozytywnie zakręcony Koleś :D
 
P

Punciak

Guest
Trochę spóźniona recenzja ale lepsza taka niż żadna. Relatywnie szybko i bezproblemowo. Ważnym czynnikiem jest też iż łatwy dojazd był i wolne miejsce parkingowe pod samym blokiem w deszczową pogodę ; d Przeprowadzona została instalacja RGH na 3 konsolach - z tego co znajomi mówili każdy jest zadowolony również i ja - chociaż szkoda iż mnie przy odbiorze nie było ponieważ nie byłem na lekcji "obsługi" ale kontakt przez gg w zupełności wystarczył. Polecam każdemu.
 

krzyziu

Świeżak
Świeżak
konsolka przerobiona profesjonalnie, obsługa miła i rzeczowa. Polecam!
 

mseredin

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Odp: Flash/naprawa napędów | RGH-CoolRunner | Tychy (Śląsk)

Witajcie. Wlasnie wrocilem od Shibbyego gdzie przerabialem slima i falcona. Musze z czystym sumieniem przyznac ze usluga zostala wykonana bardzo fachowo i szybko a sam Shibby jest bardzo fajna i pomocna osoba. Zdecydowanie polecam wszystkim!

Wysyłane z mojego NexusHD2 za pomocą Tapatalk 2
 

Hutriel

Świeżak
Świeżak
Siema. Wszystko działa elegancko, czasy bootowania rewelacyjne, konsola "pali na dotyk" :) . Świetna atmosfera, Shibby wszystko elegancko wytłumaczył a w razie problemów służy radą. Generalnie pełny profesjonalizm. POLECAM wszystkim niezdecydowwanym.
 

BeMoL

Świeżak
Świeżak
Witam, jestem zadowolony z usług Shibbi'ego w 100%. Robiłem u niego pięć konsol, do każdej wgrywał LT+ do napędu i do dwóch z nich montował RGH. Czasy bootowania bardzo dobre, nie ma nic do ukrycia, za każdym razem mogłem poczekać u niego na konsole, w razie problemów zawsze służy pomocą ;). Polecam w 101%.
 

bigossss

Świeżak
Świeżak
Nad czym się rozpisywać? Po prostu POLECAM.
 

strongas44

Świeżak
Świeżak
Ma ktoś do Shibby numer tel?bo na gg nie odpowiada:(
 

VoYt

Świeżak
Świeżak
Witam, również robiłem u Shibby'ego RGH i jestem bardzo zadowolony, szczerze polecam! Osoby z okolic Tychów nie mają się nad czym zastanawiać i z pewnością nie muszą szukać nikogo innego.
 

Dedal

Świeżak
Świeżak
Też gorąco polecam, profesjonalnie i szybko :) Nawet doradził mi w kilku sprawach.
 

McAntek

Użytkownik
Użytkownik
Konkretny gość, bez zbędnego pieprzenia. Raczej nie znajdziecie w rejonie drugiego takiego gościa. Fachowa łapa, pełne skupienie podczas swojej roboty, a w między czasie i herbatke zaproponuję. Polecam!
 

Kakashi_hatake

Świeżak
Świeżak
Jak jestes z okolic Katowic to pomin wszystkie inne serwisy i jedz do tego gocia. Mega sympatyczny, mozna sie z nim umowic na sensowny termin i wszystko ustalic, 2 godziny i wsio zrobione! A dodatku strasznie mily i chetnie ze wszystkim pomaga nawet po robocie!
 

MateuszR

Użytkownik
Użytkownik
POLECAM! :)

Zrobiłem u Shibby'ego przeróbkę RGH jakoś 2 miesiące temu, dodatkowo w cenie wymienił mi pasty termoprzewodzące oraz uszczelnił tunel (żeby było lepsze chłodzenie), także full serwis. Z racji tego, że mam starszego falcona, najpierw ocenił czy wogóle jest sens robić przeróbkę. Przy odbiorze wyłumaczył mi od a do z obsługę, jak rozwiązywać problemy, jak zgrywać gierki itp. Wszystko w bardzo miłej atmosferze, w ustalonym terminie, bez przeszkód. Byłem zawieźć i odebrać osobiście, dojazd łatwy, termin spotkania umówiony, by pasował.

Jeśli ktoś z was jest z okolic Tychów i szuka taniej, szybkiej i bezproblemowej pomocy profesjonalisty to polecam Shibby'ego, jest to naprawdę miły, rzeczowy i pozytywnie zakręcony chłopak :)
 

kamilluz1

Świeżak
Świeżak
ma ktoś nr do shibby ?
 

Do góry Bottom