Flash Samsung/Benq - Jungleflasher

Tofu212

Banned
dogma i dirt showdown bez ihas po 5min wywali błędem niżej będą działać.
 

przemekdurex28

Świeżak
Świeżak
nie rozumiem mozna prosciej?
 

Tofu212

Banned
tak zwykła wypalarke dogma i dirt nie zadziała i zmarnujesz płyty te gry mają nowe zabezpieczenie.owszem włączy się ale po 5min dostaniesz komunikat o autoryzacji dysku rozumiesz już?
 

przemekdurex28

Świeżak
Świeżak
tak rozumiem powyżej mialeś literówke
 

adam34689

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Dodatkowo przy Forzy 4 również pojawi się komunikat: "Nie można autoryzować dysku" (po kilku minutach gry).
 

onn125

Użytkownik
Użytkownik
Przydała by się poprawka do poradnika w Samsungu.Jest napisane że wchodzi się w "vendor mode" opcją "intro".Często użytkownicy forum mają z tym problem bo nie mogą wejść w vendor mode przez intro.Lepiej zmienić zamiast intro to "sammy unlock"
 

adam34689

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Przydała by się poprawka do poradnika w Samsungu.Jest napisane że wchodzi się w "vendor mode" opcją "intro".Często użytkownicy forum mają z tym problem bo nie mogą wejść w vendor mode przez intro.Lepiej zmienić zamiast intro to "sammy unlock"
Nikt tego nie poprawi, bo autor wątku musiałby się na to zgodzić, a na forum się nie pokazuje.
 

miuosz

Świeżak
Świeżak
flash

MSI Polska ? Płyty główne - 865PE Neo3-F/ FS czy posiadajac taka plyte glowna uda mi sie przerobic konsole? program jungleflkasher nie chce sie uruchomic (xp sp2):"fatal error:CLR error:80004005". Plik libusb0.dll umieszczony w glownym folderze jungleflasher + win/system 32. Czy ktos posiada intrukcje DLA ZIELONYCH flashu benq na lt3.0 (mam 2.0)? Czy trzeba cos montowac z wysuwaniem tacki napedu do polowy? z gory dzieki
 

pleban16

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
mam konsole z 2006 roku z napedem samsung i najnowszym dashem, ten poradnik bedzie aktualny? ma ktos linka z lt dla tej konsoli?
btw. robilem juz flash na liteon
 

TheOFF

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Tak, poradnik jest aktualny. Fleszujesz w taki sam sposób.
Całą paczkę z LT dostaniesz na xbins.org.
 

pleban16

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
ok dzieki za odp naped to samsung ms28 czyli fw z folderu "0800_samsung_SSv2_Only_No_AP25" a plik "ix16-samsung-0800.bin" tak?
paczke sciaglem z http://www.ixtreme.net/ixtreme-lt-lite-touch-download/14488-ixtreme-lt-3-0-download-slim.html bo na xbins.org nieaktualne linki
 

TheOFF

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Nie, plik który masz wgrać jest w folderze firmware -> LT-sammy-v2.01.bin.
 

pleban16

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
ok dzięki wielkie, tak dla pewności jeszcze jedno pytanie: w samsungu nie trzeba wyciągać klucza DVD? bo nic nie ma o tym w tutorialu.
 

TheOFF

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Trzeba, w każdym napędzie musisz wyciągnąć wpierw klucz.
Jak już wejdziesz w Vendor Mode, to kliknij na guzik READ. ; )
 

ESLORD

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
ok dzięki wielkie, tak dla pewności jeszcze jedno pytanie: w samsungu nie trzeba wyciągać klucza DVD? bo nic nie ma o tym w tutorialu.
oczywiście że trzeba inaczej napęd nie odpali żadnej gry. W poradniku na pewno jest o tym wzmianka bo to fundamentalny element całej operacji.
 

pleban16

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
dzięki. już po flashu, wszystko działa jak należy. Z tym kluczem to mnie zmyliło bo w LiteON przez probe się robi.
 

mateusz0matti

Świeżak
Świeżak
Witam, myśle by samemu przerobić konsolę ale czy to jest bezpieczne? Czy jeśli coś pójdzie nie tak to nic sie nie uszkodzi itp bo jestem raczej w tym temacie świerzy.
Dodam że mam konsole białą czyli FAT z napędem benq
 

tel

Użytkownik
Użytkownik
Bezpieczne jak wiesz co robisz, benq to łatwy napęd, więc powinieneś sobie z nim poradzić.
 

mateusz0matti

Świeżak
Świeżak
A ten poradnik jest aktualny itp. Mam Win 7 czy to nie przeszkadza? czy musze coś jeszcze wiedzieć? I co to jest Kontroler VIA VT6421* lub nForce?
 

tel

Użytkownik
Użytkownik
Nie jest aktualny, ściągnij najnowszą dostępną wersję.
 

Do góry Bottom