1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Flash Samsung LT 2.01

Temat na forum 'LT' rozpoczęty przez Aras64, Październik 1, 2012.

1. Aras64

Aras64 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wałcz
    Usiłuje zflashować samsunga ale JF wyświetla mi komunikat "no via ports were found", wszystko robie wg. poradnika, tacka do połowy wysunięta, xBox włączony, napęd podłączony do konsoli kablem zasilającym i kablem sata do PC (tym co był w konsoli). Wyrzuca mi komunikat a przyciski są nie aktywne. Co robić?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Shibby

Shibby Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    127
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Pewnie nie masz kontrolera via, więc odznacz via, zaznacz non-IDE i sprawdzaj po kolei porty czy łapnie Ci napęd.

1 osoba to lubi.
  4. xbox-serwis.eu

xbox-serwis.eu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Sprawdź w managerze urządzeń jaki masz chipset. Używasz systemu 32 czy 64 bitowego?

Pozdrawiamy
    xbox-serwis.eu

1 osoba to lubi.
  5. Aras64

Aras64 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wałcz
    Shibby: Próbowałem na samym początku, nie łapie napędu na żadnym porcie.
    xbox-serwis: W której zakładce szukać tego chipsetu? System 32 bit Windows JG (odchudzona wersja XP, nastawiona na wydajność). Ten komputer dosłownie wygrzebałem z piwnicy tylko po to żeby zrobić tego flasha. Z tego co wiem to na laptopie jest to utrudnione.

6. Shibby

Shibby Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    127
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Wyłącz RAID jak nic nie da to masz pewnie kontroler do bani...

Wczytywanie...

Poleć forum