1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Flash - Slim z LiteOn'em

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez KrySpeQ, Wrzesień 3, 2012.

1. KrySpeQ

KrySpeQ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Elblag, Poland
    Witajcie. Moj Xbox stoi zakurzony w kącie od prawie 9 miesięcy (spowodowane jest to tym iż nie wiem czy można już przerobić moją konsolę [MRF date i lot podam na koncu]). Tak więc moje pytanie brzmi: Czy jest już możliwość normalnego zflashowania napędu w moim klocku bez ingerencji w podzespoły, czyli bez tzw. Drill'a ?

LOT: 1025x
    Mrf Date 2010-06-15
    Napęd: LiteOn 16D4S

2. Lotnik421 Xbox One

3. TheOFF

TheOFF V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    341
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    UK
    Czy aby na pewno jest tam napęd LiteON 16D2S? Troche to dziwne, bo jest to napęd z konsoli X360 PHAT.
    W Twoim Slimie powinien być napęd 16D4S, który już od dawna można przerobić, przeróbką LT3.0.

4. KaBooM

KaBooM XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    109
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    masz 16d4s a nie d2s bez ingerencji w napęd nie zrobisz ciąć albo wiercić trzeba

1 osoba to lubi.
  5. KrySpeQ

KrySpeQ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Elblag, Poland
    Mój błąd, źle skopiowałem sygnaturę napędu. No to czyli pozostaje mi tylko cięcie napędu. A w moim zapyziałym mieście nikt się tego nie chce podjąć. No nic, dzięki za pomoc.

6. opeael2

opeael2 Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    390
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Nidzica
    to wyslij gdzieś w polske

Wczytywanie...

Poleć forum