Flash - Wrocław

Szpadyzor

Banned
Użytkownik
Witam szukam kogoś , kto przerobi mi konsolę we Wrocławiu , w dziale USŁUGI niestety nic nie znalazłem co mnie zdziwiło mocno , kogo możecie polecić ?? na allegro widziałem "oferty" i czekam na jakieś inne, prywatne też ;]
 

Apacer

Użytkownik
Użytkownik
Polkowice. najtaniej :) i dosc blisko.
 

Szpadyzor

Banned
Użytkownik
za daleko , dolicz benzynę i będzie nie opłacalne dla mnie...
 

DjKwaku

Użytkownik
Użytkownik
konsolki.pl (wroclaw kolo Arkad )

ja tam kupilem 3 konsole (przerobione ) i smigaja do tej pory ( rok czasu ) przerabia tez od reki cenowo ... roznie bywa ja tam mam juz troche znizke, ale wiem ze spokojnie mozna znalesc taniej ( z tym ze czy warto szukac i kombinowac za te 10-20 zl )
 

Apacer

Użytkownik
Użytkownik
za daleko , dolicz benzynę i będzie nie opłacalne dla mnie...
Trudno, ludzie z Kłodzka byli u mnie i dalej, z powodu opłacalności.
 

xbox666szatan

Użytkownik
Użytkownik
skynet na traugutta i synitops na rynku.
 

smolar007

Świeżak
Świeżak
Przeróbka Flash Każdy napęd iXtreme1.6 WROCŁAW (722791286) - Aukcje internetowe Allegro . Ja przerabiałem konsole tego kolesia. Wszystko super, nie naruszone plomby, wszystko śmiga......
 

Szpadyzor

Banned
Użytkownik
Tez przerobiłem tam i jest ok ;]
 

kili

Świeżak
Świeżak
ja swoja zrobilem tu
FLASH NAPRAWA WSZYSTKIE XBOX 360 GLIWICE WROCŁAW (945811905) - Aukcje internetowe Allegro
koles wie co robi i zna sie na x'ach bardzo, plomby calutkie i bardzo szybki flash. gry patchowane, nie patchowane, wszystko dziala, zero activate.iso...

kolo wgrywa xbr, odbanowuje, cuda robi... polecam!
 

adamos_w

Świeżak
Świeżak
Ktoś może mi potwierdzić, że Skynet i Synitops nadal przerabia? Napisałem do skynetu i zaprzeczyli.
 

KNAR

Użytkownik
Użytkownik
Wystąpili już 2 razy w uwaga tvn (raz w sprawnie windowsów dedykowanych, drugi w sprawie photoshopa)

Spróbuj osobiście do nich podjechać i zapytać. Do niedawna koszt flasha to 100-150zł, więc trochę zaporowa cena.
 

adamos_w

Świeżak
Świeżak
Pytałem w skynecie, rzeczywiście już nie przerabiają. Zostaje tylko synitops, jednak spotkałem się z negatywnymi opiniami na temat tego sklepu. Czy ktoś może powiedzieć mi coś więcej na temat tego sklepu? Ktoś przerabiał konsolę u nich ostatnio? Może jest jeszcze jakieś inne miejsce do flashowania?
 

JanKufel

Użytkownik
Użytkownik
ja również mogę polecić z czystym sumieniem gostka, z pierwszego linku.
przerabiałem u niego swojego klocka na Psim Polu. polmby nienaruszone,
pełna profeska, a i w momencie wyjścia nowego FW przeróbka kosztuje tylko 35pln.

a synitopsa radzę unikać szeeeeerokim łukiem. to co kiedyś zrobili z moim starym klockiem
to jest śmiech na sali. totalnie odradzam.. czegokolwiek u nich!
 

adamos_w

Świeżak
Świeżak
Polecam Synitops.
 

wojtex93

Świeżak
Świeżak
Przerabiałem Xboxa we Wrocławiu jakieś 2 tyg temu. Na psim polu (dokładnie wilczyce), i jestem zadowolony w 100 %. Miałem napęd lite-on v2 więc zajęło mu to ok 10 min. roboty. Oczywiście plomby nienaruszone. Wgrał mi iXtreme LT 1.1, Za lite-on v1,v2 bierze 49zł, a za v3 79zł. Oczywiście polecam.
 

Pablooo88

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master

Do góry Bottom