1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Flash XBOX 360 na laptopie

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez binek126, Październik 18, 2011.

1. binek126

binek126 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    witam chciałbym zapytac czy jest mozliwosc przerobki xboxa na laptopie przy uzyciu takiego czegos:
    ADAPTER PRZEJŚCIÓWKA USB-ATA DYSK HDD 2,5 i 3,5 (1849062561) - Aukcje internetowe Allegro

jak nie, to co potrzebuje aby zrobic flash naszej ukochanej konsoli na laptopie

2. Lotnik421 Xbox One

3. steven_hyde

steven_hyde Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Z tego co się orientuję to nie wszystkie napędy wykrywa....

Ja osobiście mam Windowsa 7 x86 zainstalowanego na dysku VHD, który bootuje mi z pendriva, kabel sata podpinam w miejsce dysku i za każdym razem działa :]

4. binek126

binek126 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    a znasz jakis dobry sposob na zrobienie bootujacego pendrive z systemem??

5. b4x

b4x Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    tym urządzeniem nie dasz rady moge naped wykryje ale sterownikow nie znajdziesz chyba, popytaj znajomych czy któryś ma wyjscie sata na plycie glownej.

Wczytywanie...

Poleć forum