1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

FLASH XBOX'a (SAMSUNG)

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez bartolini154, Sierpień 27, 2010.

1. bartolini154

bartolini154 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam!

Chce sam zrobić flash xbox'a czytałem mase poradników ale prawie wszystskie byly pod windowsa tylko 1 byl pod DOS ale to byl pod napęd Benq i byl to filimik przedstawiony przez dextera. Najlepiej jakby ktoś znalazł dla mnie "jak zrobic flash xbox'a 360 SAMSUNG przez DOS" z instrukcja krok po kroku... Z góry dziekuje.

P.S: Googlowalem ok. 2 godzinki ale wszystko bylo po angielsku a ja chce po polsku nie chodzi mi o filmik moze to byc dobrze (jak dla mnie łopatologicznie = jestem zielony) przedstawione przez screeny...

Pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. xpajak

xpajak Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Toruń
    samsunga się przerabia tak samo jak napęd Benq

ja mam Benq chcę przerobić sposobem DEXTERA pobrałem dosflash v1.8 i wgrać LT v1.2

//HoFi:9.Nie pisz postów pod sobą (do tego służy przycisk "edytuj").następny taki post i warn//

4. Blackburn

Blackburn Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Sochaczew
    tak samo samsung tylko zamiast 3 pytan na poczatku masz 1 w samsungu.

1.Podłaczasz naped kablem sata do kompa
    2.Właczasz komputer z pendrive(konsola wyłączona,zasilanie z konsoli)
    3.Jak pojawi się wiersz poleceń w Dosflashu właczasz konsole i wpisujesz 'dosflash'
    4.Wyswietli ci znalezione napędy,Samsung jako MS28 lub MS25
    5.Jak znajdzie inne napedy i bedzie pytac o wyslanie komendy dajesz 'n'
    6.Jak dojdzie do napedu z xboxa dajesz 'y' (zeby wyslac komende do napedu)
    7.Po wysłaniu wyłączasz konsole, i właczasz po 2-3 sekundach.
    8.Wtedy zapyta o numer napędu, podajesz
    9.Zapyta co chcesz zrobic dajesz 'r' i podajesz nazwe np. OFW.bin
    10.Wychodzisz do windy , w jungleflasherze robisz spoof z OFW do nowego firmwaru
    11.Właczasz znow dosa, robisz to samo do momentu wpisania 'r' bo zamiast neigo dajesz 'w' i podajesz nazwe ktora zapisales w jungle.

Wczytywanie...

Poleć forum