1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Flash xboxa slim.

Temat na forum 'LT' rozpoczęty przez kussiek, Październik 30, 2012.

1. kussiek

kussiek Banned Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Siemka, na początku dodam, że starego klocka flashowałem i było ok. Teraz kupiłem slima. Wiem, że przy pierwszym flashu trzeba coś ciąć i wgl. ale ja już mam lt, jednakże stare. Wolał bym oddać do fachowca, ale w mojej okolicy (jakieś 100 km) takiego nie ma, więc muszę zrobić to na własną rękę. Mógłby ktoś pomóc? poradniki są dla mnie średnio przejrzyste

2. Lotnik421 Xbox One

3. ESLORD

ESLORD V.I.P V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    759
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Londyn
    Jeżeli poradniki są dla ciebie średnio przejrzyste to lepiej wyślij konsole do jakiegoś serwisu. Oferty masz na forum w dziale Giełda\Usługi.
    Jeżeli jesteś uparty to powiedz coś więcej o tym napędzie jakie FW, czy był cięty czy wiercony (ani to ani to....9504??) Masz Pmt Probe ? Kontroler Sata który wykrywa napęd od Slima?

Wczytywanie...

Poleć forum