1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Flashowanie 16D2S po nieplanowanym updacie dasha

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez MarrrcinPL, Marzec 27, 2012.

1. MarrrcinPL

MarrrcinPL Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam!
    Mam Xboxa 360 Jasper z napędem Liteon 16D2S 83850C w którym omyłkowo został wykonany update dasha. Nie posiadam klucza z tego napędu. Czy za pomocą PMT Hack jestem w stanie odzyskać klucz? Czy będzie mi do tego potrzebny USB Probe v3 czy może da się to zrobić za pomocą jakiegoś własnoręcznie stworzonego układu?

2. Lotnik421 Xbox One

3. adam34689

adam34689 V.I.P V.I.P Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    504
    Punkty za osiągnięcia:
    113
  4. MarrrcinPL

MarrrcinPL Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No właśnie myślałem o tym, ale nie byłem pewien czy tym też się da. Dzięki za odpowiedź.

Wczytywanie...

Poleć forum