1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Flashowanie Benka.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez MrDynamite12, Grudzień 17, 2010.

1. MrDynamite12

MrDynamite12 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Siema.
    Kupiłem sobie klocka już zwlaschowanego na iXtreme 1.5(najbardziej prawdopodobne choć Activate.iso nie patrzyłem).

I chcę teraz wejść na LT+ lecz koleś od którego kupiłem skasował konto na alledrogo a na SMSy nie odpisuje.

Więc zgłaszam się do was czy mogę jakoś samodzielnie wyciągnąć ten kod co jest potzrebny do flasha i w ostateczności czy gdy oddam temu kolesiowi:
    Przeróbka flash ixtreme 1.7 LT+ plus WROCŁAW (1344847596) - Aukcje internetowe Allegro

To on wyciągnie ten klucz i mi to zrobi czy puknie się w czoło i powie że jestem GuPI :p ?

A i info dla tych co pomagali mi w poprzednim temacie, wina porysowanej płytki(druga już się nagrywa).

2. Lotnik421 Xbox One

3. krosfajer

krosfajer Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    Będzie można wyciągnąć klucz bez problemu.

4. MrDynamite12

MrDynamite12 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    YaY.
    THX.
    Szybko odpowiadacie w świeżakach .

Wczytywanie...