1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

flashowanie - kilka niewiadomych dla poczatkujacego

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Deksiu, Marzec 12, 2009.

1. Deksiu

Deksiu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    witam,
    posiadam naped samsung ms 28 - obecnie ixtreme 1.41 (przelozony w miejsce liteona, nie mam zapisanego klucza), wiec musze sflashowac naped metoda Bad Flash.
    sciagnalem pdf z 360mods.net (12mb). jest tam opis na przykladzie iprep. w pewnym momencie jest krok w dosie, ze sprawdzany jest klucz konsoli we firmwarach czy jest taki. i tutaj moje pytanie, wydaje mi sie, ze nie ma szans byc taki sam bo przeciez w instrukcji wczesniej nie bylo, zeby podmienic w nowym firmware klucz.
    i teraz jak o zrobic? dojsc do momentu dumpu. powylaczac wszytko. wlaczyc windowsa i uruchomic JungleFlasher i zmienic go wg opisu (z ta różnicą, ze dump z pliku?) czy moze wczesniej przygotowac plik (tzn zrobic dumpa w jungleflasher i zmienic klucz) i dalej leciec z opisu metoda bad flash z tak przygotowanym firmware? opis: http://x360iso.org/poradniki-sprzet/8932-flash-samsung-benq-jungleflasher.html
    ?? i pozniej dalej robic iprep?
    jeszcze jedno iprep 008.8 jest ok? bo troszke sie rozni od tego z opisu.
    moze dla niekorych to strasznie glupie pytanie, ale dla mnie laika jest to nowosc. od czegos trzeba nauke zaczac :)
    z gory dziekuje za pomoc
    pozdrawiam

Wczytywanie...