1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Flashowanie konsoli XBOX 360.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez domcu, Kwiecień 7, 2010.

1. domcu

domcu Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Niedawno kupiłem konsole XBOX 360 Elite. Chciałbym wgrać software który będzie czytał "kopie zapasowe" poświęciłem dużo czasu na przeglądanie forum, gogle, ale nie znalazłem odpowiedzi na moje pytania.
    1. Jak sprawdzić model napedu zamontowanego w konsoli?
    2. Wgrywając softa do napędu mogę zrobić to przez złącze usb? i czy muszę wyciągać naped z konsoli i podłaczac go do PC?
    4. Który software lepszy ixtreme czy extreme i dlaczego?
    3. Jaki jest najlepszy dashboard do konsoli (chodzi głównie o to żeby czytał filmy w formacie avi oraz rmvb) bo ten stanadardowy to kaszan.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Blackburn

Blackburn Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Sochaczew
    1. Jak sprawdzić model napedu zamontowanego w konsoli?
    po kolarach kabli,lub rozbierajac konsole po dacie produkcji widac ze bedzie to litek v2 lub v3
    2. Wgrywając softa do napędu mogę zrobić to przez złącze usb? i czy muszę wyciągać naped z konsoli i podłaczac go do PC?
    nei da sie przez USB,musisz podlaczyc naped do komputera
    4. Który software lepszy ixtreme czy extreme i dlaczego?
    ixtreme - obecnie LT czyta wszystko jak popadnie i jak narazie jest opcjonalnie bezpieczny do gry w internecie
    3. Jaki jest najlepszy dashboard do konsoli (chodzi głównie o to żeby czytał filmy w formacie avi oraz rmvb) bo ten stanadardowy to kaszan
    zaden dashboard nie czyta avi i rmvb musisz podlaczyc sie do live i sciagnac kodeki (tylko avi)
    narazie xbox nie odczytuje RMVB ,musisz konwertować

4. kaziu_yo

kaziu_yo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    1. poszukaj http://xboxforum.pl/sprzetu-f11/data-konsoli-=-jaki-naped-zbior-informacji-41866.html
    2. Trzeba wyjąć z konsoli i podłączyć przez Sata do kompa
    3.
    -ixtreme 1.6.1. ns jeśli nie grasz przez neta bo nigdy go nie trzeba będzie już zmieniać
    -ixtreme LT 1.1. jeśli grasz przez neta, na razie microsoft go nie wykrywa
    4. hmm najlepszy jest pewnie najnowszy, ale radziłbym ci się zastanowić nad wgrywaniem dasha, na starszym załapiesz się może na xb rebooter, czyli możliwość zgrywania gier na dysk i grania bez płyty w napędzie.

5. domcu

domcu Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Blackburn powiem Ci szczerze, że jestem zszokowany tym, że nowy X nie czyta rmvb, na starym poczciwym xboxie czytało mi rmvb bez problemu :)
    Znacie jakieś sposoby, tutoriale jak krok po kroku wyjąc napęd z konsoli podłączyć go do PC, sflashować?

Kaziu_yo wiadomo kiedy wyjdzie xb rebooter?

edit: obecnie mam oryginał CALL OF DUTY 2 MODERN WARFARE, jakiego programu użyć do zrobienia kopii zapasowej i jakim najlepiej go zgrać na płytę? I możecie mi rozszerzyć pojęcie "stealth patcha"

6. BCG-pl

BCG-pl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Poznań
    szczerze? podaruj sobie przerobke samemu i oddaj komus kto sie zna, bo po twoich postach widze, ze nie za bardzo wiesz o czym piszesz...

7. domcu

domcu Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    BCG-pl weź te komentarze zachowaj dla siebie. wiem, że jesteś prze kozak i ja newbie, ale Twój komentarz jest totalnie nic niewnoszący więc daruj sobie pisanie pierdól

edit: jeżeli chcesz pomóc to podaj linki do rzeczy o które prosiłem jeżeli nie masz to opisz w przeciwnym wypadku daj sobie spokój :)

8. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    xbr zrobisz tylko jesli masz dash nie wyzszy jak 7371 i date produkcji przeed czerwcem 2009. Twoja konsola nie spelnia zadnego z tych warunkow.

I my cie nie negujemy, ale przerobka liteona v2 to koszt jakis 50zl wiec jest sens ryzykowac uwalenie sprzetu? :p

Kopie oryginalu zrobisz:
    - kreon drive (naped od pc ze zmienionym fw)
    - podlaczajac naped od xboxa ze specjalnym fw do pc
    - za pomoca programu wxripper ale musisz rozkrecic naped pc i jest to bardzo ryzykowne.

Stealth patche sa po to, zeby kopia byla "cicha", czyli wygladala dla MS jak oryginal.

9. domcu

domcu Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    temat można zamknąć i do kosza :) dziękuje wszystkim za pomoc

Wczytywanie...

Poleć forum