1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Flashowanie napędu, problem, proszę o pomoc.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Mateusz Wierzbicki, Październik 1, 2013.

1. Mateusz Wierzbicki

Mateusz Wierzbicki Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Dzisiaj zabrałem się za flashowanie napędu do stockowego firmware żebym mógł wgrać najnowszą aktualizację, i mam z tym problem.
    JungleFlasher wyszukuje napęd normalnie, jest DVD-ROM TS-H943A (samsung) MS28 . Kiedy w zakładce MTK Flash 32 daję Intro/Device ID to ukazuje mi się informacja ''MTK Vendor Intro F=fauked" - Opis do tego " If you wish to resend the command you should click Yes. Power off drive and then back on within 1 sec. "
    No i daje "tak", wyłączam xboxa, po czym odrazu go odpalam i po jakimś czasie ukazuje mi się Device intro failed.
    Więc spróbowałem opcji Sammy UnLock, stage1,2,3 complete i po tym jest "Sending Vendor Intro" i również failed.

Więc tak : Xboxa mam podlaczonego normalnie do prądu i do napędu jest podłączony kabelek SATA, który jest podłączony do płyty głównej w kompie.
    Kiedy daję intro/device id, XBOX jest włączony.

Płyta główna mojego kompa to : ASUS P5GC-MX/1333 (IntelÂŽ 945GC Chipset)
    Procek: Core2Duo
    Windows 7 wersja 32bit (nie wiem czy parametry komputera są tu ważne ale napisałem, żeby było wiadomo na czym próbuję sflashować.)

Załączam screeny:

Proszę o pomoc i opisanie możliwych rozwiązań tego problemu.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Mateusz Wierzbicki

Mateusz Wierzbicki Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Problem rozwiązany, musiałem poprostu szybko odłączyć kabelek od napędu (zasilający) i podłączyć, a nie resetowac całego xa... Sorry za spam tematami na forum, można usunąć :)

Wczytywanie...

Poleć forum