1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Flashowanie w DOS'ie

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Belic, Październik 29, 2009.

1. Belic

Belic Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    lubelskie
    Witam przepraszam za odkopywanie starych tematów mam problem.Prosiłbym i instrukcje odnośnie tego jak flashować napęd w Dos'ie mając na pendrive 3 pliki(firmware,dosflash.exe,oraz dosflash.typ.) Proszę o instrukcje jakie komendy należy wpisywać i co robić w określonych momentach.pozdrawiam i z góry dziękuje

PS:znalazłem na tym forum ale to jest z jakimś plikiem L-O-Eras.exe a nie oto mi chodzi :(

Wczytywanie...