1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Flashowano mi naped ponad 2lata temu i nie pamietam jaki mam LT ?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez slewik, Luty 3, 2014.

1. slewik

slewik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Postanowilem znowu zaczac uzywac xboxa360, przerabialem go jakies 2,5 roku temu(odplatnie, nie wlasnorecznie). Wydaje mi sie ze LT ktory mam, to LT+ ta wersja najpierwsiejsza z + (wczesniej to sie chyab jeszcze jakos inaczej nazywalo). Teraz na forum pisza o jakims LT+ 2 i 3, a kiedys jeszcze jak cokolwiek sie interesowalem xboxem to wydaje mi sie ze przeczytalem ze na starszym niz LT+ 2.0 oprogramowaniu napedu nie pojdzie mi zadna z najnowszych gier.
    Prosze o porade, jak mam ewentualnei sprawdzic ta wersje firmware'u i czy wypada zrobic aktualizacje zeby to wszystko chodzilo (bo tak jak wczesniej, nie mam czasu samemu sie tym bawic, zaplace pare dyszek zeby mi ktos to zrobil, ale jak nie trzeba to szkoda kasy). Dzieki z gory za pomoc

2. Lotnik421 Xbox One

3. Krzysztof PL

Krzysztof PL Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kraków
    nagraj grę na lt 3.0 jak nie ruszy na twoim xboxie to znaczy że masz lt 2.0 albo jeszcze starszą wersję :)

4. slewik

slewik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    lt 3.0 to na pewno nie mam. wie ktos moze poprostu kiedy lt 20 wyszlo? i jak jest z tymi starszymi wersjami oprogramowania? nowe gry nei ida jesli starsze niz 2.0 ?

5. Krzysztof PL

Krzysztof PL Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kraków
    no to nagraj grę na lt 2.0 innego sposobu nie znam ;)

6. ...:::Anarkad:::...

...:::Anarkad:::... Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    191
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    nom sprawdzisz to tylko nagrywając gry przygotowane pod odpowiednie LT, jak któraś ruszy masz odpowiedz :p

7. JaZz

JaZz PlayStation 4 Ryżownik V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    359
    Punkty za osiągnięcia:
    83
Wczytywanie...

Poleć forum