1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

FM3 - Polish Drift Team

Temat na forum 'Klany' rozpoczęty przez [PDT]Distont, Listopad 24, 2009.

1. [PDT]Distont

[PDT]Distont Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Świnoujście / Limerick
    Witam,
    Chciałbym przedstwić Wam mój team drifterski POLISH DRIFT TEAM
    Jesteśmy prawdopodobnie jedynym teamem drifterskim w Polsce który może konkurować z teamami takimi jak Team BlackJack (team który był przy powstawaniu FM3 i trailera na Fujimi Kaido). Swoim stylem jazdy reprezentujemy wysoki poziom na skali światowej, budząc zdziwienie i podziw u teamów z najwyższych półek.

AKTUALNIE REKRUTUJEMY! 2 WOLNE MIEJSCA

2. Lotnik421 Xbox One

3. tomasz212212

tomasz212212 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    no no najs dawajcie tutaj 83.1.164.118:27021

4. magikgt

magikgt Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Mysłowice
    ja chętnie tylko muszę się trochę podszkolić :) jestem nowy w świecie "klocka" ale z kierownicą się urodziłem ;) odezwie się

5. namiatacz

namiatacz Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ja z chęcią bo grałem troche ale mam nowe konto na live i mi wszystkie zapisy zjadło ;/

więc z chęcią ale bym potrzebował autka albo troche kaski jezeli się nie sprawdze to mogę odrazu odejść i oddać załą kasę bądź samochodzik ^^

6. sierra

sierra Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    fajne macie te skiny na auta możecie się podzielić??

7. namiatacz

namiatacz Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    heh autko mam tylko potrzebuje około 70 k na tuning ;/

8. w@wRzYn

w@wRzYn Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kielce
    ja za np. dobre auto do drftu wraz z całym tuningiem wykonam dla was stronkę www wraz z domeną pl. Oferuję także duży ruchomy baner wykonany przeze mnie, logo waszego teamu, wszystkei grafiki an stronie wykonane przeze mnie. Dodam że jestem grafikiem w firmie "RENDER" zajmującą się komputerami, robię to od ok. 5 latek więc napewno byście byli zadowoleni. To dla was drobiazg a chciałbym wam pomóc bo widzę że team profesjonalny tylko stronka was szpeci. Dobra strona internetowa <-> Dobra reklama !

Wczytywanie...

Poleć forum