1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

FM5 i FH2

Temat na forum 'Pomoc Pytania Problemy' rozpoczęty przez Sebsky, Czerwiec 27, 2015.

1. Sebsky

Sebsky Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witam bardzo serdecznie. Czy spotkał się ktoś z problemem zacinającego, lagującego, niewyraźnego dźwięku w lobby online? Kiedy ktoś próbuje coś powiedzieć to jego głos "rozmywa się", nie idzie wytrzymać. Słyszę tylko jakieś trzaski, przebicia, nic wyraźnego. Dodam, że doświadczyłem tego tylko w grach podanych w tytule. Dziękuję z góry za jakąkolwiek pomoc :)

Udostępniam również test połączenia internetowego z laptopem, konsola również jest podłączona przewodem.

Pozdrawiam,
    S3BSKY.

2. Lotnik421 Xbox One

3. maciekww28

maciekww28 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    33
    Punkty za osiągnięcia:
    28
  4. Sebsky

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Umiarkowany z tego co pamiętam. Myślisz, że może mieć to związek z wymienionym problemem?

5. Buhaj47

Buhaj47 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    26
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    To ja się podłączę z pytaniem odnośnie linii pokazujących optymalny tor jazdy - można je wyłączyć? Widzę je w każdym gameplayu.

6. rafs24

rafs24 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    335
    Punkty za osiągnięcia:
    53
    Oczywiście, że można te linie wyłączyć ;)

7. kratylos

kratylos Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Lodz
    kurcze wczoraj opcje online miałem niedostępna fh2 - brak polaczenia z serwerami
    oczywiście siec mam i golda tez o co może chodzić???

8. Sebsky

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    W opcjach gry można ustawić aby linie były widoczne cały czas, tylko na zakrętach lub w ogóle.

Tak, wczoraj serwery FH2 były wyłączone wieczorem. Też się zdziwiłem. Bo w tamtym momencie pisałem do supporta Xboxa ze względu na dalej występujący problem z dźwiękiem innych graczy. Ustawiłem Nat na otwary - nie pomogło. Kazali mi zresetować adresy Mac, wyczyścić jakieś tam pamięci stałe. I o dziwo zadziałało, zobaczymy co będzie dzisiaj.

Oczywiście zapraszam do wspólnej gry Online zarówno jak i w FM5 i w FH2 :)
    GT: S3BSKY
    HS: Jest

9. Sebsky

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    I jeszcze do tego doszedł problem gdy wyszukuje grę Online... Wywala mnie od razu z lobby. Dramat. Chyba trzeba będzie przedzwonić do UPC.

Poleć forum