1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Fnc

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez anonim2842, Grudzień 21, 2012.

1. anonim2842

anonim2842 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,
    Mam problem z gra Fight Night Chamoion. Podczas gdy chce pobrać jakiegoś zawodnika pojawia mi się komunikat ''YOUR GAMER PROFILE DOES NOT HAVE THE CORRECT PERMISSION TO ACESS THIS FEATURES ". Poczytałem troche o tym i problem tkwi podobno w ustawieniach prywatności, wiec zmienił wszystkie opcje, lecz po powtórnym zalogowaniu zawsze mam brak zezwolenia na ''przegladanie sieci web''. Mógłby mi ktoś poradzić w czym może tkwić problem?

Dodam tylko, ze w przypadku Fight Night Round 4 nie mam żadnych problemów ze ściąganiem bokserów, problem występuje tylko w Fight Night Champion. Głownie zależy mi żeby dodać Photo face
    ze strony EA, ale niestety nie moge. Może jest jakiś inny sposób? np wrzucić te fotki przez pendrive'a czy coś? proszę o jakieś rady

Poleć forum