1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

FNR$ - Tworzenie boksera

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez adrian121, Lipiec 13, 2009.

1. adrian121

adrian121 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kraków
    Chciałem stworzyć boksera. Zarejestrowałem się na stronie EA, wrzuciłem zdjęcia. Potem loguje się do XBL, włączam FNR4. Wybieram tworzenie nowego boksera. Wybieram aby zdjęcia pobrano z serwerów EA, akceptuje regulamin. Pojawia się loading i wiadomość: No Photo Found.
    Czy tylko ja mam taki problem?
    Może ktoś wie jak stworzyć boksera ze zdjęć zuploadowanych na serwer?
    Czy trzeba mieć konto z XBL jakoś powiązane z kontem EA?
    Czy potrzebne jest do tego konto XBL Gold?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Raps

Raps Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Warszawa
    Rejestrujesz sie tu EA SPORTS World - Fight Night, także na tej stronie możesz w łatwy sposób wgrać swoje zdjęcia na serwer(kreator ci to ułatwi).
    Musisz założyc konto bodajze na ten sam adres e-mail co twój na Xbox live, wtedy będziesz mieć powiązane.
    Żeby ściągnąć zdjęcia musisz mieć Gold'a, bo wchodzisz w zakładkę Xbox live, a to jest równoznaczne z przymusem posiadania Golda.

4. adrian121

adrian121 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kraków
    Już doszedłem co było źle. Trzeba mieć konto EA stworzone z poziomu konsoli. Jeśli pierwszy raz gramy w produkcję EA to pokazuje się taka możliwość. Ja stworzyłem takie konto kiedy grałem w fifę i zupełnie o nim zapomniałem:). Wystarczył restart hasła i już mogłem działać.
    Tworząc boksera nie trzeba mieć konta gold. Można też ściągnąć bokserów zrobionych przez innych graczy za darmo. To tyle. Może komuś się przyda

5. Angoleiro

Angoleiro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
  6. chomik001

chomik001 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    legnica
    a ja ma z tym problem bo obojetnie czy dodam zdjęcia na emaila na którym zrobilem konto na xbox'sie czy na tego emaila gdzie załozyłem pierwszym razem konto jak grałem w skate czy na nowym koncie.
    dodam 2 zdjęcia potem wchodze na legancy mode create boxer i download photo i caly czas pisze no photos lol2 napiszcie jak mam wkońcu to zrobic bo mnie juz szlak trafia

Wczytywanie...

Poleć forum