1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

FNR4 vs. FN Champion

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez mnu34, Luty 2, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. mnu34

mnu34 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Pasłęk
    Witajcie!
    Chcem sobie kupić grę bokserską :) I zastanawiam się czy czekać na Champion czy brać FNR4 grałem w demka oby dwóch gier i większej róznicy nie odczuwam może troszke lepsze jest Champion ale drogie... :) Co wybrac ? :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Sierak1717

Sierak1717 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    29
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bielawa
    Champion jest dużo lepsze od FNR4 jeśli chodzi o rozgrywkę, poczytaj o trybach i zobacz jacy zawodnicy są w obu grach to nie będziesz miał problemów z wyborem

4. SFU666

SFU666 Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
  5. Macias1973

Macias1973 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Trudne pytanie, bo obie pozycje są obowiązkowe dla fana boksu :)
    Patrząc z ekonomicznego pkt. to taniej byłoby nabyc FNR4, nacieszyc się i za 6-12 m-cy kupic zapewne juz tanszą FNC.
    Masz ten konfort ze dysponujesz obiema wersjami demo i masz mozliwosc wyboru.
    Różnice są i dość znaczące, bynajmniej dla mnie. Ale ja nie bede obiektywny bo FNR4 mam od roku więc juz sie ja nasyciłem i z
    oczekiwaniem czekam na FNC. A w tak zwanym miedzy czasie kiedy bede posiadał pełna wersje bede męczył demo FNC.
    Sam musisz zdecydować, a opinie Nasze bedą jak zawsze podzielone.
    Pzdr

6. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.