1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Folia Na Xboxa One

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez BialyGTi, Lipiec 30, 2015.

1. BialyGTi

BialyGTi Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    763
    Punkty za osiągnięcia:
    93
    Witam mam pytanko odnoście xboxa one. Jak wiadomo każdy kto go posiada dba o niego jak tylko może jedni mniej drudzy więcej, ale ze zbiegiem czasu na błyszczącej powierzchni i tak pojawia sie rysy żeby tego uniknąć wpadłem na pomysł żeby na ta powierzchnie przykleić folie przezroczysta. I tu sie rodzi pytanie czy można przykleić taka folie i czy ktoś juz to robił zwykła folia (nie interesują mnie opcje foli z empików, MM i innych sklepów ze scenami z wiedźmina bądź innymi)

Folia Do sitodruku

http://allegro.pl/folia-samoprzylepna-przezroczysta-a4-10szt-i5563579805.html

2. Lotnik421 Xbox One

3. KubaFreeStyle

KubaFreeStyle Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    94
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Zamość
    Kup i sprawdź. Z taką przezroczystą folią może być problem - wiadomo jak wygląda przezroczysta naklejka na czarnym lakierze, masę mikro pęcherzyków, które psują cały efekt wizualny. Z tego co widziałem na allegro są takiej folie Hori, które są jak folie na ekran do telefonu, mają inny klej i są sztywne. W sumie niewiele drożej wyjdzie. Pozdr.

4. migot

migot Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    A jest sens przyklejac folie? Przeciez to konsola ona nie ma wygladacy tylko sluzyc a ryski na obudowie ktore pojawiaja sie u kazdego raczej temu nie przeszkadzaja. Tak samo jak pady z czasem sie wyrabiaja/galki, ubrania traca swoj kolor i sie wycieraja/mechaca tak samo inne produkty po prostu tez sie zuzywaja czy to sprzet czy nie ;p

mnie ciekawi jak gruba i sztywna jest ta folia i co do przyklejenia co mogloby sie stac gdybys przykleil? No nic wiec jesli tak Ci zalezy uchronic konsole przed ryskami to czemu nie ale czy to najlepszy pomysm musisz sprawdzic juz sa :)

Co do pecherzykow to po prostu trzeba w odpowiedni sposob naklejac tego typu folie i na pewno nie bd mial z nia problemow zobacz na YT :)

5. BialyGTi

Polubienia:
    763
    Punkty za osiągnięcia:
    93
    no wiadomo wszystko sie zużywa ale zawsze lepiej zabezpieczyć (takie moje zdanie) tym bardziej ze jakbym ja sam wycierał itd to problemu by nie było bo mam duzo ścierek z mikrofibry do auta. Ale problem jest taki ze kobieta widząc kurz od razu musi wytrzeć a na czarnej błyszczącej powierzchni niestety widać każdy kurz. A ciągle sie na nia drzeć nie będę :)

co do foli na ekrany itd szukałem ale ciężko znaleźć taki duży arkusz przeważnie do tabletów , telefonów ktore sa za małe .

6. Dominus PL

Dominus PL XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    37
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kielce
    Kup z 20 na telefon i naklejaj jedna kolo drugiej :D
    Jak się bawić to się bawić :D

7. BialyGTi

Polubienia:
    763
    Punkty za osiągnięcia:
    93
    hahaha przeszło mi to przez myśl ale taka fuszerka nie przejdzie sam bym na to nie mógł patrzeć :p

8. BialyGTi

Polubienia:
    763
    Punkty za osiągnięcia:
    93
    Odnawiam Temat

Udało sie kupić folie juz docięta do X-One. Pierwsze wrażenia sa Ok folia jakością bardzo podobna do foli od 3MK przylepia sie dobrze i nie tracimy na wyglądzie pięknej powierzchni Xboxa. W zestawie dostałem folie na górna cześć oraz na przednia, ściereczkę oraz kawałek twardej tektury do usunięcia pęcherzów powietrza których podczas przyklejania nie było praktycznie w ogule oraz instrukcje w języku Chińskim :) Przycisk do włączania konsoli działa bez zarzutów folia nie wpływa na jego działanie.

[​IMG] [​IMG] [​IMG]

Zdjęcia robione zaraz po naklejeniu foli po paru godzinach folia jeszcze bardziej przylegała

[​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

Ostatnia edycja: Sierpień 27, 2015
  9. wojek_gacek

wojek_gacek XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    151
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    BB
    Fajne to ale dla mnie juz nie ma ratunku... moja 2 letnia córka dorwala kiedyś moja konsole podczas chwili nieuwagi a w ręce miała ołówek i teraz klocek wyglada jak by po nim ktos kosiarka przejechał hehehe

kuleczka91 lubi to.
  10. bld

bld XBOX MANIAK Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    473
    Punkty za osiągnięcia:
    83

Jak długo czekałeś na taką folię ?? Bo widzę po opakowaniu że raczej nie kupiłeś w PL

11. BialyGTi

Polubienia:
    763
    Punkty za osiągnięcia:
    93
    kupione na allegro i czekałem 2 dni

Wczytywanie...

Poleć forum