1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Folia w sprayu - ktoś, coś?

Temat na forum 'Off-Topic' rozpoczęty przez Onicniepytaj, Sierpień 27, 2015.

1. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1669
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Ktoś, coś miał kontakt z folią w sprayu?
    Na YT aplikacja wygląda bardzo łatwo..

Ostatnio wpadła mi taka myśl, by zmienić sobie po prostu kolor alufelg w samochodzie na "czarne".

Powoli będzie okres zimowy więc będzie przejście na felgi stalowe + zimówki, a alufelgi sobie odpoczną - i wtedy można by było przystąpić do działania.

Malowanie felg to raczej się nie opłaca bo usłyszałem 350zł od felgi.. więc wolałbym trochę dodać i kupić nówki sztuki.

Jak coś wiecie bądź macie ochotę się wypowiedzieć to zapraszam do pisania.

2. Lotnik421 Xbox One

3. BialyGTi

BialyGTi Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    765
    Punkty za osiągnięcia:
    93
    jesli mówisz o tej farbie co mozna ja potem zedrzec to testowaliśmy to na kołach niestety robiliśmy to dla pewnej Znajomej :) ktora obdarła kola w niecałe 2 dni i nie wyglądało to juz tak ladnie . jesli bys dbał to fajna sprawa ale ja osobiscie wolal bym kupic farbe w puszcze i malowac pistoletem jednak lepiej ona bedzie przeylegac z racji tego ze wiekszym cisnieniem malujesz

4. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    felgi do piaskarki na cienki (drobny) śrut a potem na pokrywanie proszkowe.
    uzyskasz najlepszy i najtrwalszy efekt.
    więcej nie ma co się rozpisywać bo taka folia to po prostu badziew który pozaciąga się i szybko postrzępi przy jeździe po piachu lub kamienistych podłożach i od razu będzie widać defekt.
    farbę z puszki też bym odradzał bo trzeba to zrobić równo i uważać żeby nie pozaciekało, chyba że Ci to 'wisi' i kropla więcej tu czy tam nie sprawi Ci różnicy. ale nawet taką puszką trzeba zrobić to w miarę umiejętnie bo jak wyjdzie Ci za grubo to będziesz miał efekt pofalowania, felga nie będzie sprawiała wrażenia 'równej' i jak promienie światła się odbiją to będzie można dostrzeć różnicę. pokrywaj cienkimi równymi warstwami.
    pistolet tylko w szczelnych i czystych pomieszczeniach i jest to jeden z lepszych pomysłów dający też w miarę niezły efekt.
    ale jednak proszek wymiata i tę metodę polecam najbardziej - jest ona jednak najdroższa.

5. Onicniepytaj

Polubienia:
    1669
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Ogólnie jestem osobą która od "krawężników" trzyma się jak najdalej.. Więc staram się nie drzeć felgą.. chociaż i tak są obdarte bo poprzedni właściciel musiał gdzieś odrzeć..
    Dlatego planowałbym zmianę na "czarne".

Nie ma "możliwości" bym wybrał opcję farba + pistolet bo wiesz blokowisko.

Ogólnie 3-4 puszki na 4 alusy starczą?
    Łatwo aplikuje się to na felgi?

Nie mam najmniejszej ochoty dawać 350 zł od felgi..
    To już bym wolał dać te 1500-2000 zł i mieć konkretne felgi takie świnciuś jajcuś cacy. Ale to taka ostateczna opcja którą narazie nie biorę pod uwagę.

6. z0nk31

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    orientowałeś się w ogóle w cenach czy poszedłeś do jednego serwisu i Ci podchmielony pan zbyszek krzyknął 350 za sztukę ?
    chyba że rozmiar Twoich felg ma 21" lub więcej.

przy malowaniu farbą w sprayu należy dać jakiś podkład, farba właściwa i na koniec bezbarwny lakier. warto zaznaczyć że taką powierzchnię należy również odtłuścić
    coś mi się zdaje że w ogóle nie orientowałeś się jak to zrobić; złapałbyś za farbę i po prostu byś zaczął malować.....

Nie wiem skąd jesteś ale zobacz sobie stronę serwisu w warszawie:
    http://www.regeneracjafelg-warszawa.pl/

7. Onicniepytaj

Polubienia:
    1669
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Jeden z lepszych lakierników w moim mieście krzyknął 350zł.. Moje akurat są 17".

Cały czas mówisz o farbie w sprayu. A ja mówię o FOLI W SPRAYU. Farbą w sprayu mogę sobie ramkę z tablicy rejestracyjnej pomalować - chociaż też nie bo mam chromowaną. I tak mam pojęcie o lakierowaniu (prywatnie jak i z pracy).

Nie mieszkam w Warszawie ani w okolicach Warszawy. U mnie są takie ceny jakie są. Że lakiernie jakoś istnieją to widać, że ludzie korzystają z ich usług.

PS. Do podmiechlonego pana Zbyszka są zapisy z 1-2 tygodniowym wyprzedzeniem.. Skorzystałem już nie raz z jego usług i złego słowa powiedzieć nie mogę.

8. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Ja 16 do subaru malowalem za 370zl komplet z piaskowanie m, podkładem i kolorem właściwym

Wysłane z mojego SM-N7505 przy użyciu Tapatalka

9. Onicniepytaj

Polubienia:
    1669
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    370 za komplet bym dał. Ale 370 za felgę na pewno nie.

Dobra koniec tematu malowania bo bardziej interesuje mnie ta folia w sprayu.

10. z0nk31

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    dlatego mówię że to jakiś idiotyzm 350 za sztukę.
    chyba że coś było niedopowiedziane albo gościowi się pomyliło bo taka cena to absurd.
    a folią w sprayu to możesz sobie lodówkę powlec a nie felgi.
    najgorsze z możliwych rozwiązań, tłumaczyć i tłumaczyć ale uparł się i nie idzie zrozumieć że jest to wydatek na miesiąc maksymalnie.
    taka folia nie nadaje się po prostu do felg i tyle, po niedługim czasie będziesz miał ją poszarpaną i cały efekt zmarnieje.
    Ja tu kończę, nie czaisz prostych słów to idź na forum samochodowe, tam Ci powiedzą to bardziej dobitnie albo jeszcze prostszymi słowami bo ja już po prostu prościej nie potrafię.
    pff..folia.. a to se wymyślił....

proszek czy pistoletem natryskowym ? obstawiam proszek ale trochę za tanio za komplet Ci krzyknął :]
    chyba że po znajomości :)

11. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Proszkiem malowalem rok temu. Felgi po roku spekaly (bezbarwny). O cenie za proszkowe się nie wypowiem bo nie wiem ile to kosztuje. Ja zapłaciłem 120zl za materiał. Tym razem zimowe poszły z kompresora

Wysłane z mojego SM-N7505 przy użyciu Tapatalka

Wczytywanie...

Poleć forum