1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Force feedback w padzie

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez scorps, Luty 10, 2016.

1. scorps

scorps Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Kupiłem parę miesięcy temu używanego xboxa, którego poprzedni właściciel miał od światowej premiery. Jak wiadomo pady w nich były podpisane jako "DAY ONE". Dodatkowo dokładał jeszcze jednego. Jakoś specjalnie im się nie przyglądałem ani nie porównywałem. Wagowo też dopiero teraz jak poznałem prawdę to dostrzegłem różnicę. A prawda jest taka, że w padzie "DAY ONE" nie ma silniczków force feedback!! Są tylko te w triggerach. Przewodów też nie widzę. Jest za to naklejka w miejscu śruby pod bateriami informująca o miesięcznej gwarancji, więc pewnie pad ten był w serwisie.

Co ciekawe po rozebraniu drugiego pada (naklejka pod baterią nieruszona wcześniej) silniczki są, jednak na konsoli kiedy wchodzę w opcje pada i daję "wyślij wibrację" to wibrują tylko silniczki pod triggerami.

Stąd nasuwają mi się pytania:
    1. Czy pady z serii "DAY ONE" nie miały silniczków?! Czy mnie ktoś (sprzedawca/serwisant) okantował? :p
    2. Dlaczego w drugim padzie silniczki też nie działają? Nawet po wgraniu do niego najnowszego oprogramowania?

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3226
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Jakiś pseudo-serwis opierdzielił silniczki z pada i tyle.

Dlatego że ''wyślij wibracje'' wysyła tylko wibracje na spusty. Chcesz sprawdzić normalna wibrację odpal jakąś grę np. FM6 i najedzie samochodem na tarkę.

Ostatnia edycja: Luty 10, 2016
    scorps lubi to.
Wczytywanie...

Poleć forum