1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Format dysku w Xbox 360 przy RGH.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez PiotrTAG, Listopad 22, 2012.

1. PiotrTAG

PiotrTAG Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam wszystkich.

Mam praktycznie taki sam problem jak użytkownik toomash150 w tym temacie http://xboxforum.pl/dla-swiezakow-79/usunalem-wszystkie-programy-co-byly-na-konsoli-151761/.Przerzucili mnie do tego tematu http://xboxforum.pl/artykuly-196/tutorial-jtag-rgh-poradnik-uzytkownika-145552/ i jednego zagranicznego co jest w temacie u toomasha150.Tylko że nic mi to nie dało,właściwie nie wiem jak to wszytko zainstalować.Z angielskiej strony obczaiłem poradnik i "****" (że tak brzydko powiem :indecisiveness: ),z tego forum tak samo.Jeśli ktoś by był na tyle łaskawy :friendly_wink:,to poprosił bym tą osobę czy też osoby,o poradnik krok po kroku.Co pobrać,gdzie pobrać,jak zainstalować (po polsku,ang w średnim stopniu...).Mogę dodać że próbowałem już tych rad co były w temacie u toomash150,i nic nie dało,jedynie wiem (z tego co zauważyłem jak włączam konsole) ,to że ładuje normalnie normlany ekran Xboxa,a nie RGH...

Pozdrawiam Piotr :nevreness:

2. Lotnik421 Xbox One

3. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Musisz pobrać FSD i DL, masz w tym temacie który podałeś i później jeszcze masz jak to skonfigurować, później masz napisane jak dograć avatary i sterowniki kinect i na końcu wgrać XeXMenu.
    Wszystko jest opisane nie rozumiem, czego w tym nie rozumiesz ? ?

4. orso

orso Super Moderator Członek Załogi Super Moderator Pomocnik PSforum.pl

Polubienia:
    786
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Pisz na GG 36361756 pomogę.

ok inaczej ( nie chce mi się czekać aż napiszesz hehe )

tu masz wszystko opisane http://xboxforum.pl/artykuly-196/tutorial-poradnik-swiezego-jtagowca-104876/

ściągnij najnowszego DL 3.04, FSD 3 , XexMenu 1.1
    Linki
    FSD 3 http://www.realmodscene.com/index.php?/topic/124-f3-freestyle-3/
    DL 3.04 http://www.realmodscene.com/index.php?/topic/345-dashlaunch-304-civ-hook-fixed/
    XexMenu http://digiex.net/downloads/downloa...enu-iso-live-xex-file-manager-xbox-360-a.html

nagraj na płytę wrzuć na pendrive dasz radę !!

5. PiotrTAG

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No dobra instaluje FSD przez Installer'm,i mam wybrać "Select Drive - tutaj ustawiamy na którym urządzeniu ma się zainstalować FreeStyle Dash.
    Zaznaczamy Hdd:".A ja mam tylko usb nie ma na liście Hdd... i co mam zrobić ?.Dysk w konsoli mam normalnie.Bo w menu X-klocka jest pokazana pamieć 4 G :ambivalence:

ps.Na X-klocku w Freestyle File Manager mam takie główne foldery : Game , OnBoardMu , Usb0 (usb to wiem że pen )

6. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1067
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Odp: Format dysku w Xbox 360 przy RGH.

Nie masz dysku wardego, tylko pamiec flash 4gb.

Wysłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk

7. PiotrTAG

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No mam slima 4 GB.Czy co teraz bo naprawdę już mi ręce opadają i nie wiem co mam z tym fantem zrobić.A grać się chce... tym bardziej że weekend to przy piwku z kumplami :biggrin-new:

8. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1067
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Odp: Format dysku w Xbox 360 przy RGH.

Zainstaluj na wew onboard lub na usb

Wysłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk

9. PiotrTAG

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Tylko że ja w instalatorze mam wyłącznie USB,a nie ma żadnego wew onboard .A na usb nie chce instalować,bo to ma być na stałe jak przed tym formatem :)

10. ESLORD

ESLORD V.I.P V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    759
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Londyn
    Najpierw FSD wrzucasz na pendraka a potem jak ci już odpali z niego konsola to możesz wrzucić na pamięć wewnętrzną przez File Managera.
    Wszystko opisane w punkcie 2.1 http://xboxforum.pl/artykuly-196/tutorial-jtag-rgh-poradnik-uzytkownika-145552/

11. PiotrTAG

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Kopiuje tak ja w tych punktach jest napisane.Wyłączam konsole,wyciągam pena i włączam x-klocka.... i dalej na starcie jest normalny tryb Xbox`a :cower:.Co ja robię źle że to nie chce działać...cały dzień przy tym i ciągle nic... masakra

Może napisze jak to robię.

W lewy m oknie mam pena otwartego,a w prawym nic nie jest otwarte i mam foldery : Flash , Game , OnBoardMU , smb , SysExt . Pliki FSD wrzucam do OnBoardMU... i nic konsola włącza się normalnie,czyli tak jak by była bez RGH

12. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
  13. PiotrTAG

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ZROBIONE !!!

Poradziłem sobie z pewną pomocą od pewnego fajnego ziomka.Nawet po Polsku jest FSD :welcoming:.Dzięki za pomoc wszystkim .Pozdrawiam. :eagerness:

14. msFormat

msFormat XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    49
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Poznań
    Ciesze się, że wszystko działa ;)

Pozdr

Wczytywanie...

Poleć forum