1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Format dysku

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Adikmo, Marzec 27, 2015.

1. Adikmo

Adikmo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, mam pytanie czy jest możliwość rozebrania tej plastikowej obudowy z dysku, podłączenie go pod PC i sformatowanie ? I nie usunie to przeróbki RGH ? Oczywiście wiem że będe musiał zainstalowac FSD. Ponieważ miałem uszkodzoną instalkę FSD i jak ustawiłem domyślną ścieżkę do niego to mi teraz przy podpiętym dysku konsola staje na logo Xboxa i sie zacina

2. Lotnik421 Xbox One

3. WRUB5ON

WRUB5ON Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    683
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    KALISZ
    O jakiej obudowie mówisz od xbox 360 FAT czy slim bo jedna jak i druga da się rozebrać z tą różnicą że obudowa dysku od FAT jest skrecona na srubeczki a od slim jest klejona i po rozłożeniu raczej jej już nie poskładasz tak dokładnie bo na 99% będą ubytki

Wysłane z mojego C6603 za pomocą Tapatalk 2

4. Adikmo

Adikmo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Fat mam na śrubeczki właśnie

5. Damian_89

Damian_89 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    419
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Devil Team Hacked
    Po co chcesz formatować dysk pod PC skoro możesz format zrobić z poziomu dasha?

6. zibi_07

zibi_07 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    50
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Nie rób tego. Po sformatowaniu pod PC konsola może już nie chcieć czytać takiego dysku. Przy RGH i tak go wykorzystasz, ale jakbyś chciał go sprzedać albo cofnąć przeróbkę, to może być problem. Formatuj tylko spod konsoli.

7. Adikmo

Adikmo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ale właśnie w tym jest problem, nawet mi nie chodzi o formata tylko usunięcie 1 pliku, podłączyłem dysk pod PC, manager urzadzen widzi ale w moim komputerze nie ma :/ Ponieważ mam taki problem, że koleś mi wgrał na dysk Xelldash i był uszkodzony i kiedy ja ustawiłem w Dashlaunchu ścieżkę jako domyślną to teraz z dyskiem konsola mi się zacina na logo XBOX, chodzi mi nawet tylko o usunięcie Dashlaunchu, tylko jak ? :/

8. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
Wczytywanie...

Poleć forum