1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Format dysku

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez marnowak, Kwiecień 11, 2011.

1. marnowak

marnowak Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam!
    Jak sformatować dysk dla XBOX360 mając do dyspozycji Transfer Kit? Zamiast formatu można też usunąć partycje. Chcę, aby po włożeniu do konsoli dysk został wykryty jako czysty i XBOX sam sobie zrobił z nim co potrzebuje. Przecież można dokupić czysty dysk, który XBOX sam sobie zrobi jak potrzebuje.
    W widziałem sposoby na format pod konsolą, ale nie mam numeru seryjnego konsolki. Mógłbym włożyć do innej na której mam numer, ale od przełożenia do konsolki z nowszym dashem zaczęły się właśnie wszystkie moje problemy(po powrocie do starej woła o aktualizacje softu, której z wiadomych przyczyn chcę uniknąć).

2. Lotnik421 Xbox One

3. DeadWarrior

DeadWarrior Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Nie masz pudełka,ani naklejki z tyłu ?? Ja mam jeszcze pod klapką z przodu.

4. marnowak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Gość wyrzucił obudowę. Został tylko XBOX w metalowym ekranie.

5. marnowak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Pomoc na tym forum widzę pierwsza klasa. Jak sobie sam nie wykombinujesz to nie pytaj nawet.
    Numer seryjny mogę odczytać z menu Ustawienia systemu. Spiszę i będę mógł zrobić format.
    Napiszę, czy pomogło(nie wiem, czy robi format wszystkich partycji, czy tylko trzeciej. Nie wiem, na której zapisał informację z aktualizacji dash-a).
    Spytałbym się jak to jest z nowiutkim dyskiem, czy będzie chciał aktualizacji, czy nie, ale i tak dostanę pewnie AEUIOY, albo nic.

Wczytywanie...

Poleć forum