1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Format dyskui xboxa a przeróbka

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez konrad62640, Kwiecień 13, 2011.

1. konrad62640

konrad62640 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam

Jak nazwa sama wskazuje jestem tu nowy i mam może dość banalny problem, ale dla mnie nie do rozwiązania, bo może nieść za sobą fatalne skutki.

Niedawno trochę kombinowałem z moim savem w NBA2k11 w my player. Narobiłem sobie szybko punktów i gram tak cały czas. Dodam, że gra jest ściągana z internetu. Podczas ostatniego włączania zauważyłem, że zacina mi się ona za każdym razem. Jedyny powód tego zacinania to dla mnie to kombinowanie z savem. Do gry wejść nie mogę, bo się zacina, więc postanowiłem zrobić format, ale zastanawiam się czy nie sprawi to, że już nie będę mógł grać na ściąganych grach. Nie wiem jak działa przerobienie, więc proszę się nie irytować z powodu mojej niewiedzy. Niech mi ktoś tylko wytłumaczy jak to jest z tym formatem lub poda inną metodę dzięki, której będę mógł znowu grać w tą grę(tylko ona się tnie). Z góry dziękuję.

Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. Gerrard845

Gerrard845 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Przerobienie nie ma nic wspólnego z z dyskiem, ponieważ przerabiając konsolę przerabiasz tylko napęd, reszta nietknieta.

Wczytywanie...

Poleć forum