1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Format HDD pod FSD

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Nubarus, Kwiecień 10, 2012.

1. Nubarus

Nubarus Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, niedawno przerobilem konsole RGH i wszystko pieknie smiga ale na pendrive nie wchodzi za duzo gier wiec chcialem przerzucic je na dysk wewnetrzny (250 GB) i wlasnie tu zaczyna sie problem poniewaz praktycznie caly dysk mam zainstalowany grami jeszcze z przed przerobki wiec chce go zformatowac lub usunac te gry ale z poziomu FSD nie mam pojecia jak to zrobic nie widze zadnej opcji do formatowania dysky a jak wchodze w file manager i chce usunac gry z dysku to mi wyskakuje ze nie moge usuwac niczego z partycji root. Wiem ze najlatwiej jest po prostu wyciagnac dysk z X`a podlaczyc po kompa i walnac format ale nie mam jak podlaczyc tego dysku do kompa (lapek) a konwerter sata przyjdzie mi dopiero pod koniec tygodnia wiec pytanie brzmi czy moge jakos wylaczyc FSD zrobic format na standardowym dashu i ponownie odpalic FSD? Jesli jest taka mozliwosc to prosil bym o dokladne przedstawienie jak mam to zrobic a jesli istnieje jeszcze inna mozliwosc zeby sformatowac dysk to bardzo prosze o odpowiedz i z gory za nia dziekuje.

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Wyjdz do oryg dasa i zrob format. Srodkowy guzior, y tak i trzymasz rb do zaladowania

Wysłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk

4. Nubarus

Nubarus Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Zaladowalem oryginalnego dasha ale w tym problem ze nie moge tam nic zrobic a mianowicie kiedy chce usunac gry lub sformatowac dysk po nacisnieciu przyciku usun czy formatuj absolutnie nic sie nie dzieje tak ja kby konsola wogole nie wykonywala moich polecen :/

Wczytywanie...

Poleć forum