1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Format (jakie sterowniki)

Temat na forum 'PC' rozpoczęty przez Ibra, Luty 3, 2015.

1. Ibra

Ibra Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witam, koleżanka zostawiła mi laptopa żeby zrobić jej formata i z tym problemu nie mam, tylko chciałbym sprawdzić jakie sterowniki muszę po formacie zainstalować (do karty graficznej itp.), gdzie to najszybciej można znaleźć, jakiś program ??
    płyt ze sterownikami nie mam (laptop jeszcze przed formatem)

Dzięki

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3226
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Programy....
    Model laptopa i sterowniki masz na stronie producenta...

Ibra lubi to.
  4. bld

bld XBOX MANIAK Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    477
    Punkty za osiągnięcia:
    83

Zainstaluj system , później działaj , większość sterów na start teraz systemy mają w pakiecie :)

Ibra lubi to.
  5. Damian_89

Damian_89 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    423
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Devil Team Hacked
    To ze system wykryje sprzęt to nie znaczy ze skorzystmy z jego wszystkich finkcij np.wykryje touchpad ale co z tego skoro nie przy piszemy mu funkcji klawiszy. Oczywiście jeżeli tego potrzebujemy. Kolega napisał model laptopa wklep w wyszukiwarkę i sam znajdziesz sterowniki.

Wysłane z mojego LG-P940

Ibra lubi to.
  6. Ibra

Ibra Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Rzeczywiście większość sama się zainstalowała, a resztę wyszukało mi na stronie HP ;)
    Dzięki

Wczytywanie...

Poleć forum