1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

format xex

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez nicnaniby1, Październik 1, 2014.

1. nicnaniby1

nicnaniby1 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Siema, mam mały problem który zapewne wynika z braku wiedzy.
    Ściągam gry w wersji RGH, iso przerabiam iso2godem i wrzucam gry i zawsze działają, teraz ściągałem watch dogs RGH przez ******* i nie sprawdziłem zawartości przed pobraniem i mam folder z plikami z którymi nie mam pojęcia co zrobić. Pomoże ktoś?
    W linku zawartość folderu.

2. Lotnik421 Xbox One

3. nicnaniby1

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  4. nme

nme Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Wrzuć to na dysk i odpal plik default.xex jakimś menagerem plików. Jak masz fsd to możesz wskazać w opcjach folder z grą do skanowania to doda Ci go do biblioteki.

5. nicnaniby1

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    a no właśnie, osioł ze mnie - kiedyś gta 5 w takim formacie wrzucałem.
    a mam pytanie jeszcze czy gre w tym formacie da się przerobić żeby śmigała po polsku??

Wczytywanie...

Poleć forum