1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Formatowanie dysku do RGH i TV

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Coverrussel, Październik 26, 2013.

1. Coverrussel

Coverrussel Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Cześć wszystkim, to mój pierwszy post i jestem nowy na forum. Mam takie nietypowe pytanie gdyż za kilka dni mam

zamiar kupić X360 z RGH natomiast problem w tym, że mam ogromny dylemat czy kupić z gotowym dyskiem np500gb

czy dysk i konsole (x360 4gb) kupić osobno. Teraz pytanie do was, czy jeśli kupię dysk np 500gb 2,5" przenośny

to czy będę mógł go podzielić na dwie partycje i sformatować pod konsole i RGH 250gb a drugie 250gb sformatować

pod TV (philips pfl6008k) żeby móc oglądać filmy i seriale prosto z dysku jednocześnie nie męczyć konsoli.

Jak wy byście rozwiązali problem, zależy mi na serialach i filmach w hd 1080p. Mam nadzieję, że pomożecie. Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. Rapzes

Rapzes Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Dysk i konsole kup osobno, łatwiej będzie nagrywać gry, taniej zapłacisz i nie będziesz musiał kopiować gier na dysk
    Z tymi partycjami myśle że zadziała

1 osoba to lubi.
  4. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1106
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Dokładnie, dysk usb formatujesz i tworzysz 2 partycje, pod x'a primary do fat32 , pod tv proponuję do ntfs. Będzie działać.

Pisane na SGS+ w tapatalk 4.

1 osoba to lubi.
  5. Coverrussel

Coverrussel Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    bałem się, że nie wypali z podziałką ale jeśli jest tak to super bo faktycznie osobno będzie dużo łatwiej coś zgrać i za każdym razem jak będę chciał obejrzeć serial czy film to nie muszę odpalać Xa, Wielkie dzięki za pomoc! A jeszcze takie pytanie, jakiś konkretny dysk polecacie? czy 5200 obrotów starczy żeby się nie przycinało w grach?

6. eXtrim

eXtrim Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Dodam jeszcze, że na xboxie nie obejrzysz filmów w full hd, tylko 720p.

Miałem 5200, teraz mam 7400 i w GTA V czasami i tak gubi tekstury.

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...

Poleć forum