1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Formatowanie dysku, kompatybilność nagrywarki DVD-RW DL.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez sneakerkuba, Grudzień 3, 2014.

1. sneakerkuba

sneakerkuba Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam serdecznie,

od dziś stałem się posiadaczem Xbox'a E stingray zakupionym u tego Pana : PROMO! Xbox 360 E Stingray + 8GB + RGH + RGX+36GW! (4808101895) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Starałem się zapoznać z forum, natomiast dla mnie jako osoby kompletnie zielonej większość tematów jest opisywana zbyt fachowym językiem, dlatego też postanowiłem zadać kilka - zapewne banalnych- pytań.

Do ww. konsoli dokupiłem taki dysk wewnętrzny - Dysk 2.5'' Toshiba 500GB MQ01ABF050 SATA 7mm (4842714148) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
    Na forum powiedziano mi, że dzięki rgh konsola powinna czytać każdy dysk po wcześniejszym formatowaniu do fat32. Oczywiście dysk przyszedł goły, dlatego teraz muszę kupić adapter w celu podpięcia dysku do laptopa i sformatowaniu go, jak rozumiem, nie powinno być z tym problemu i konsola powinna w pełni współpracować z dyskiem?

Kolejnym pytaniem jest kompatybilność mojej laptopowej nagrywarki - TSSTcorp TS-U633F- nie znalazłem jej na liście nagrywarek kompatybilnych jak i niekompatybilnych - ktoś ma może jakieś doświadczenie w tej sprawie? Jeżeli nie, to rozumiem, że jedynym sposobem jest próba na pustej płycie DVD-RW DL? Czy jeżeli nagrywarka jest niekompatybilna to próba może spowodować jej uszkodzenie?

Ostatnie - sprzedający na aukcji napisał "uruchamianie gier bezpośrednio z dysku twardego lub USB" - jest szansa ominięcia całej procedury wypalania gry na płytę, poźniej instalacji na konsoli i skrócenia jej do wrzucenia gry na dysk, a następnie instalacja jej z poziomu konsoli?

Z góry dziękuję za cierpliwe odpowiedzi!

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Masz na płytce instrukcję jak przygotować obraz płyty. Dysk ma być zewnętrzny czy wewnętrzny? Jeśli wewnętrzny to po prostu wepnij go w gniazdo na dysk i sformatuj z menu konsoli.

4. sneakerkuba

sneakerkuba Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Po wlożeniu plyty do napedu i wcisnieciu 'wczytaj dysk' nic sie nie dzieje, wchodzac przez menadzera i docierajac do plitu .txt instrukcja znowu nic sie nie dzieje po probie jego odpalenia.
    Probowalem umiescic dolaczona plyte w napedzie komputera i system nie widzi plyty...

Wczytywanie...

Poleć forum