1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Formatowanie dysku xbox360 pod XP

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez marek1128, Listopad 6, 2009.

1. marek1128

marek1128 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    xbox live
    Mam pytanie, czy jak sformatuję dysk od xbox360 podłączonego do kompa formatem NTFS to czy po podłączeniu do konsoli system się przywróci, czy będzie czarna dziura [​IMG] ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. wikusfant

wikusfant Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam straszny problem kopiłem xboxa i gościu powiedział ze dysk jest zbanowany i ze wystarczy go sformatować ale ja już od tygodnia się mecze i nie mogę xp mi go nie wykrywa dysk jest w ntfs-ie podłączam go pod sata wejścia próbowałem zrobić tak jak niby się te dyski przerabia z xp na xbox-a tez nie szło próbowałem go sformatować po xp nie mam pojęcia jak to zrobić jak podłącze go do ixa wyskakuje mi error E68. Prosze was pomóżcie!!!!!!!!! To jest dysk Seagate 20gb. Te odłączanie kabla od tv tez próbowałem jak i zworke zrobi z filmików z YouTube nic nie działa.....

4. Qazimodo

Qazimodo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Alfa Centauri
    .jak sformatujesz dysk po PC to xbox go nie zobaczy !
    xbox ma swój format plików FatX

..nie banują dysków tylko ban jest na konsolę i
    w pamięci nand konsoli "siedzi" ,
    a nie na dysku !
    dysk można sformatować tylko pod konsolą ,ale to go nie odbanuje

żeby zobaczyć co jest na dysku xboxa pod PC
    trzeba użyć programu Xplorer360 ,do znalezienia na Googlu
    lub XPort360

5. adam372

adam372 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1