1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Formatowanie dysku zew pod Xbox'a

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Kaziu08, Październik 24, 2013.

1. Kaziu08

Kaziu08 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam serdecznie
    Jestem nowicjuszem, to moja pierwsza konsola i w dodatku z RGH które cały czas jest dla mnie zagatką :/ Konsola działa, sprawdzałem z płytą DVD z filmem, ale nie wiem co zrobić żeby widziała mój dysk zewnętrzny.
    Kupiłem Xboxa360 z RGH z allegro: NOWY XBOX 360 SLIM 4 GB + RGH + X2 PAD + HDMI (3611736341) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
    Mam dysk od WD, 1TB czarny 2,5cala USB 3.0 (WDBACX0010BBK-EESN), sformatowałem go na exFat i podłączyłem do konsoli pod USB. Konsola sformatowała mi go na swój sposób po czym miał on tylko 31.9GB. Nadałem mu oznaczenie w windowsie żeby komp go widział, wrzuciłem na niego gre w formacie .iso i odcinek serialu w .avi. Niestety Xbox nic nie widział. Dalej z nim walczyłem, sformatowałem go na NTFSa (z problemami ale dało rade). Teraz nie chce mi go sformatować na exFat ani przez Windowsa ani przez Partition Managera. Nie bardzo wiem co z nim teraz zrobić, proszę o pomoc, jakąś wskazówkę chociaż bo od poniedziałku się męcze i nic mi się nie udało zrobić

Do tego mam szybkie pytanie. Przeglądam forum i powoli staram się ogarnąć temat konsoli.
    Chodzi o to czy mogę grać bezpośrednio z dysku twardego zewnętrznego podłączonego pod USB? W sensie, wrzucę na niego obraz w jakimś formacie i bede grał jak bym odpalił płytę

Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. eXtrim

eXtrim Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
  4. mariusz1190

mariusz1190 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    106
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    w-wa
    dysk musisz sformatować pod format FAT32 , próbuj dostępnymi programami może ci się go uda sformatować na fat32,pod konsolą jak go sformatowałeś to konsola przyznała 32 GB na tzw, dysk wewnętrzny, jak chcesz grać bezpośrednio z dysku to obraz iso musisz przerobić na komputerze do formatu god lub xex , tu masz wszystko opisane http://xboxforum.pl/artykuly-196/tutorial-jtag-rgh-poradnik-uzytkownika-v1-8-a-145552/

5. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1106
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    What ????

W ntfs xbox przecież dysku nie zobaczy .

Kolego,przy RGH, sformatuj ten dysk zewnętrzny do FAT32 - najlepiej programem GUIFORMAT, po podłączeniu przez USB do konsoli, będziesz mógł uruchamiać z niego gry.

1 osoba to lubi.
  6. Kaziu08

Kaziu08 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Cały czas szukam i czytam, staram się ogarnąć ocb z tą konsolą, w końcu troche kasy na nią położyłem :p

Dzięki za pomoc. Szukam programu, który pozwoli mi ten dysk podzielić na 2 partycje, żebym mógł pliki powyżej 4GB na nim przenosić

Sprawdzę i GOD i XEX

7. mariusz1190

Polubienia:
    106
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    w-wa
    tylko pamiętaj że jedna z tych partycji musi być sformatowana na FAT 32 bo inaczej konsola nie zobaczy ci dysku,

8. Kaziu08

Kaziu08 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam już cały dysk w fat32
    Iso2god coś długo mi konwertuje fife14 (8,14GB), czytałem gdzieś, że to szybko idzie. Może przez to, że na dysku twardym mam tylko 2GB wolnego?

9. mariusz1190

Polubienia:
    106
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    w-wa
    z tą szybkością to też zależy od komputera ale tak średnio czas na konwertowanie gry w tym programie zajmuje mi ok 10 minut (to też zależy od danej gry)na dysku rzeczywiście masz mało miejsca to też może mieć wpływ na konwertowanie.

Wczytywanie...

Poleć forum