1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Forsa GTA ONLINE

Temat na forum 'GTA V' rozpoczęty przez patryk7, Grudzień 15, 2013.

1. patryk7

patryk7 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Giżycko
    Witam!
    W GTA ONLINE znajomy posiada X milionów $ , i chciałby się podzielić ze mną tą forsą np. 50mln $ , lecz nie wiemy jak to zrobić , ponieważ przez menu interakcji nie da się tego zrobić (opcja jest zablokowana) , słyszałem ,że jest jakiś sposób przelania kasy poprzez stuningowanie dobrego auta , oddanie go komuś i sprzedanie , lecz wtedy mamy ~40% w plecy to co w niego włożyliśmy , dość sporo :apologetic: .
    Co do menu interakcji , to ktoś może wie dlaczego jest ona zablokowana ? Na przypadkowej sesji , jakiś gracz przelał mi pewną sumę , ale jak on to zrobił to nie mam pojęcia. Ma może ktoś jakiś pomysł ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. nox3345

nox3345 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Gdańsk <3
    "jakiś gracz przelał mi pewną sumę" , Co chcesz przez to powiedzieć? I w miarę ile to było. Może po prostu przeszedł jakąś akcję czy coś, i jest taka opcja aby podzielić się zyskami z ostatniej akcji, mógł Tobie dać 10%, mógł dać nawet 90% . Może właśnie dlatego otrzymałeś gotówkę .

4. Krzychu1987

Krzychu1987 Banned

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Hmm z tego co wiem przekazać $ się nie da, ale mam pomysł niech wyznaczy za 3 postać (np. jakiegoś waszego kolegę) nagrodę np. 10 000 i go zabijesz, jeżeli dostaniesz 10 000, to gitara gra, pytanie tylko jaką sumę można przelać na wygrana ?

5. davex

davex Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    309
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Gdańsk
    Poszukaj w google money lobby gta 5 i znajdziesz odpowiedz

Wysłane z Xperia U by Taptalk

Wczytywanie...

Poleć forum