1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

FortressCraft polski xbox live

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez spiochmen, Czerwiec 7, 2011.

1. spiochmen

spiochmen Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Jarosław
    Cześć , wie ktoś czy wyjdzie podróba minecrafta (FortressCraft) na polskie xbox live ??
    Bardzo chce w to pograć :D

2. Lotnik421 Xbox One

3. Swirus

Swirus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Chicago
    Gre wydaje Indie Game, więc to wszystko od nich zależy. A nie zapowiada się aby chcieli wkroczyć na rynek polski. Więc odpowiedz... Nie. Ale mam ją i musze przyznac że cholernie świetna gra. Wiadomo, to nie to samo co Minecraft, ale ma swój klimat ;]

4. spiochmen

spiochmen Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Jarosław
    Jak oni wydali tą gre , to gdzie mogę założyć konto zeby mieć tą gierke ?
    A jak mam konto na XBL i jestem zarejestrowany w polsce to moge zrobić drugie konto i zarejestrować sie w tym kraju gdzie jest ta gra ?

Wczytywanie...

Poleć forum